Adilcevaz'da yol çalışmaları sürüyor - Son Dakika

Adilcevaz'da yol çalışmaları sürüyor

27.11.2020 09:09
Adilcevaz'da yol çalışmaları sürüyor

Bitlis'in Adilcevaz ilçesinde yol çalışmaları devam ediyor.

Bitlis'in Adilcevaz ilçesinde yol çalışmaları devam ediyor.

Belediye Başkanı Necati Gürsoy'un talimatıyla ekipler, Atatürk ve Kaleboynu mahalleleri, Baraj mevkii, Cennet yolu ile bazı sokaklarda 20 bin metrekare parke taşı döşedi.

Başkan Gürsoy, beraberindeki AK Parti İlçe Başkanı Hamdi Tutçu ve belediye meclis üyeleri ile çalışmaları yerinde inceledi.

Gürsoy, gazetecilere yaptığı açıklamada, sorunlu yolları belli bir program dahilinde yeniden yaptıklarını söyledi.

İlçede en önemli sorunların başında yolların geldiğini belirten Gürsoy, şunları kaydetti:

"Sorunlu yollarımızı daha iyi seviyeye getirip halkımızın hizmetine sunacağız. Ancak bazı hemşerilerimiz bütün yolların bir seferde yapılmasını istiyor, bu konuda biraz sabırlı olacağız. İnşallah ilçemizdeki bütün eksiklikleri program dahilinde zamanla gidereceğiz. Hemşerilerimiz bu konuda bize güvensinler."

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Adilcevaz'da yol çalışmaları sürüyor - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Şoför esnafı zam talep etti: Akaryakıttaki fiyat artışları taşıma ücretlerine yansıtılmalı 15:44 Şoför esnafı zam talep etti: Akaryakıttaki fiyat artışları taşıma ücretlerine yansıtılmalı
Karısı kaçan asker, canlı yayında 15:28 Karısı kaçan asker, canlı yayında "Geri dön" diyerek ağladı Bu ayrılık duygulandırdı! Sergen Yalçın'ın tesisteki son fotoğrafı taraftarın yüreğine dokundu 15:13 Bu ayrılık duygulandırdı! Sergen Yalçın'ın tesisteki son fotoğrafı taraftarın yüreğine dokundu Benim Hayatım'da bugün: Ali trafik kazası geçiriyor 14:57 Benim Hayatım'da bugün: Ali trafik kazası geçiriyor İYİ Parti, Abdullah Gül'e kapıları kapattı 14:39 İYİ Parti, Abdullah Gül'e kapıları kapattı Son Dakika: Şenol Güneş'ten bomba açıklama: Takım çalıştırmayacağım 14:25 Son Dakika: Şenol Güneş'ten bomba açıklama: Takım çalıştırmayacağım Mike Tyson'ı nakavt eden Williams, Türk boksör Serdar Avcı karşısında acı bir deneyim yaşadı 12:20 Mike Tyson'ı nakavt eden Williams, Türk boksör Serdar Avcı karşısında acı bir deneyim yaşadı Domuz ve keçi avı için Tunceli'ye gelen 12 kişilik avcı grubu şehri karıştırdı: Cinayet şebekesine izin verenler de sorumludur 11:59 Domuz ve keçi avı için Tunceli'ye gelen 12 kişilik avcı grubu şehri karıştırdı: Cinayet şebekesine izin verenler de sorumludur
Advertisement