Son Dakika Haberleri: Adile ve Münir Tatilde!

Adile ve Münir Tatilde!

3 yıl önce

TRT 1'in Yeşilçam sıcaklığındaki sevilen dizisi Hangimiz Sevmedik, Pazartesi akşamı yeni bölümü ile ekranlara geliyor.

Adile ve Münir Tatilde!, System.String[]


TRT 1'in Yeşilçam esintili aile dizisi Hangimiz sevmedik, 17. bölümü ile ekranlara geliyor. Başrollerinde Can Yaman, Selen Soyder, Altan Erkekli, Gül Onat, Cengiz Bozkurt ve Mehtap Bayrı'nın yer aldığı sevilen dizi, 5 Aralık Pazartesi akşamı 20.00'da TRT 1 ekranında izleyici ile buluşacak.

Herkes, kayıp olan Adile ile Münir'i merak ederken onların keyfi yerindedir. Anne babalarının onlara nispet yapmak için tatile çıktığını öğrenen çocuklar, Adile ve Münir'e yokluklarında nasıl ayakta duracaklarını göstermeye kararlıdırlar. İşleri paylaşan çocuklar, her şeyi yolunda tutup, onlarsız da yapabileceklerini kanıtlayacaktır.

Şener kahvehaneye göz kulak olacaktır. Hatta baba yadigârı kahvehaneyi kara geçirmek için yepyeni bir planı vardır. Tarık ve Itır, hem evleri çekip çevirmenin hem de aile bireylerini kontrol altında tutacaktır. Ancak işlerin hiç te kolay olmadığını kısa zamanda anlayacaklardır.

Sandal kıyıya vurduktan sonra bir otele sığınan Adile ve Münir hallerinden memnundur. Münir bu fırsattan faydalanarak Adile'ye 36 yıl önce neden ortadan kaybolduğunu anlatmaya karar verir. Ancak işler planlandığı gibi gitmez. Itır'a karakoldan gelen telefon herkesi şaşkına çevirir. Hiç beklenmedik bir nedenle Adile ve Münir karakola düşmüşlerdir.

Hangimiz Sevmedik'e Sürpriz Konuk!

Hangimiz Sevmedik'in 17. bölümünde de usta oyuncu Ferdi Akarnur kadroya konuk oyuncu olarak dâhil oluyor. Birçok sinema filmi ve dizide rol alan usta oyuncu Akarnur, Adile ve Münir'in kaçamağında sürpriz bir rol ile izleyici karşısına çıkacak.

Senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün'ün yazdığı, yönetmenliğini Metin Balekoğlu'nun üstlendiği ve BSK Yapım tarafından hazırlanan Hangimiz Sevmedik, 5 Aralık Pazartesi akşamı saat 20.00'da TRT 1 ekranında olacak.

Haber Yayın Tarihi : 02.12.2016 03:35 Kaynak: BültenlerBilic, Fenerbahçeli Tolgay'ın peşine düştü KONDA'dan 23 Haziran İstanbul seçimi değerlendirmesi: İmamoğlu lehine fark açılacak Suriye Dışişleri Bakanı Muallim: Umarız ordumuzla Türk ordusu savaşmaz