Adım Adım Engelleri Aşalım - Son Dakika

Adım Adım Engelleri Aşalım

02.01.2012 13:47
Adım Adım Engelleri Aşalım, System.String[]

"Tane tane kapakları toplayalım adım adım engelleri aşalım"

Yaşadığı çevreye sahip çıkan, kendisinden başka diğer canlıların ihtiyaçlarına önem veren Özel ALEV İlköğretim Okulu; yeni nesillere bırakılacak en güzel mirasın "Dünya" olduğu düşüncesiyle bir kampanya başlattı. Okul; "Tane Tane Kapakları Toplayalım Adım Adım Engelleri Aşalım" adlı proje kapsamında, 2012 yılının Aralık ayına kadar toplayacağı plastik kapaklarla, en az 1 tekerlekli sandalye almayı hedefliyor.

Özel ALEV İlköğretim Okulu; tükettiğimiz ürünlerin doğada bıraktıkları izleri en aza indirmek için "Tane Tane Kapakları Toplayalım Adım Adım Engelleri Aşalım" adlı plastik kapak toplama kampanyası başlattı. Hedefi, 1 tekerlekli sandalye almaya yetecek 250 kg'lık kapak (yaklaşık 160.000 kapak) toplamak olan okul; kampanyada farklı renk ve boyutlardaki, kırık veya ezik her türlü plastik kapağı kabul ediyor.

Tüm veli ve öğrencilerine duyuru yapan Özel ALEV İlköğretim Okulu'nun tek ricası, biriktirilen kapakların temizlenerek gönderilmesi.

Adım Adım Engelleri Aşalım

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Sağlık Adım Adım Engelleri Aşalım - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Esenyurt'ta polisin "Parti var" ihbarına gittiği yer Nijeryalıların derneği çıktı! Ayin bile yapmışlar Korona filan dinlemiyorlar! İstanbul'da yol kenarındaki fuhuş pazarlığı kameralara yansıdı Bakan Pakdemirli: Adana'daki sulama projesi, 106 bin kişiye istihdam sağlayacak Rus senatör Kosaçev: Muhsin Fahrizade suikasti Orta Doğu'da büyük bir savaşın 'kıvılcımı' olabilir Sokağa çıkma kısıtlaması başladıktan sonra onlarca evsiz, sokakta yatarken görüntülendi Dükkanına gelip haraç isteyen adamı ruhsatsız tabancasıyla vurdu Türkiye'nin en kalitesiz havası Düzce'de ölçüldü! Kirlilikten dolayı yürüyüş yapmak bile zararlı Kısıtlamaya uymayan gence ve kimliğini getirerek yasağı delen arkadaşına ceza kesildi