Son Dakika Haberleri: Adım Adım Engelleri Aşalım

Adım Adım Engelleri Aşalım

8 yıl önce

"Tane tane kapakları toplayalım adım adım engelleri aşalım"

Adım Adım Engelleri Aşalım, System.String[]

Yaşadığı çevreye sahip çıkan, kendisinden başka diğer canlıların ihtiyaçlarına önem veren Özel ALEV İlköğretim Okulu; yeni nesillere bırakılacak en güzel mirasın "Dünya" olduğu düşüncesiyle bir kampanya başlattı. Okul; "Tane Tane Kapakları Toplayalım Adım Adım Engelleri Aşalım" adlı proje kapsamında, 2012 yılının Aralık ayına kadar toplayacağı plastik kapaklarla, en az 1 tekerlekli sandalye almayı hedefliyor.


Özel ALEV İlköğretim Okulu; tükettiğimiz ürünlerin doğada bıraktıkları izleri en aza indirmek için "Tane Tane Kapakları Toplayalım Adım Adım Engelleri Aşalım" adlı plastik kapak toplama kampanyası başlattı. Hedefi, 1 tekerlekli sandalye almaya yetecek 250 kg'lık kapak (yaklaşık 160.000 kapak) toplamak olan okul; kampanyada farklı renk ve boyutlardaki, kırık veya ezik her türlü plastik kapağı kabul ediyor.


Tüm veli ve öğrencilerine duyuru yapan Özel ALEV İlköğretim Okulu'nun tek ricası, biriktirilen kapakların temizlenerek gönderilmesi.

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 01:47 Kaynak: Bültenler

YORUMLAR


Fotomontajla TIME dergisine kendisini kapak yapan ABD Dışişleri Bakanlığı yetkilisi istifa etti Aras Bulut İynemli'den Süleyman Soylu'nun "Çukur" eleştirisine cevap Bakan Selçuk açıkladı: 3600 ek gösterge için kapsamlı çalışma başlatıldı