Son Dakika Haberleri: Adıyaman'da Çalıntı Malzeme ve Yasak Kitaplar Ele Geçirildi

Adıyaman'da Çalıntı Malzeme ve Yasak Kitaplar Ele Geçirildi

7 yıl önce

Adıyaman'da hırsızlara yönelik yapılan operasyonda, çalıntı malzemeler yansıra terör örgütü ile ilgili olduğu öne sürülen 5 kitap ele geçirildi.

Adıyaman'da Çalıntı Malzeme ve Yasak Kitaplar Ele Geçirildi, System.String[]
Adıyaman'da hırsızlara yönelik yapılan operasyonda, çalıntı malzemeler yansıra terör örgütü ile ilgili olduğu öne sürülen 5 kitap ele geçirildi.

Edinilen bilgiye göre, Adıyaman Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, aldıkları bir ihbar üzerine Sümerevler Mahallesi'nde bir otomobilde arama yaptı.

Otomobilde çalıntı inşaat boyası bulunması üzerine soruşturmayı derinleştiren ekipler, M.A, A.A ve A.G adlı hırsızlık zanlılarını gözaltına aldı. Zanlıların ev, işyeri ve gösterdikleri yerlerde yapılan aramalarda, 127 teneke çalıntı inşaat boyası, 100 metre elektrik kablosu ve terör örgütü ile ilgili olduğu öne sürülen 5 adet kitap ele geçirildi.

Emniyette sorguları süren 3 zanlının, kent merkezinde 5 ayrı hırsızlık olayına karıştıkları ve işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edilecekleri bildirildi.

- ADIYAMANManavda Kasiyerlik Yapan Kadın, 9 Yıl Boyunca Her Gün Kasadan Para Çalmış İşten Erken Çıkan Koca, Evinde Karısıyla Yakaladığı Adamı Bıçakladı

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan 'Andımız' Açıklaması: Milli Kimlikle Alakalı Tartışma Yoktur