Adıyaman'da ikiz kardeşler, kendileri gibi tek yumurta ikizi kardeşlerle evlendi - Son Dakika

Adıyaman'da ikiz kardeşler, kendileri gibi tek yumurta ikizi kardeşlerle evlendi

05.09.2021 20:05

Adıyaman'da tek yumurta ikizi Abuzer ile Gaffari Koparal kardeşler, kendileri gibi tek yumurta ikizi olan Nursel ve Nurgül Tepe kardeşlerle dünyaevine girdi.

Çiftlerin nikahını Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç kıyarken, şahitliğini ise Vali Mahmut Çuhadar yaptı.

VALİ BİR İLKE ŞAHİT OLDU

Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar, yaptığı açıklamada, hayatında ilk defa böyle bir nikaha şahitlik ettiğini söyledi. Vali Çuhadar, nikah cüzdanını teslim ettiği çiftlere, ömür boyu mutluklar diledi.

"NİKAHI KIYARKEN ZORLANDIK"

Belediye Başkanı Kılınç, şimdiye kadar yüzlerce nikah kıydığını belirterek, "Tek yumurta ikizlerinin nikahın kıyarken zorlandık. Doğumlarının arasında 5'er dakika var. Birbirlerine benziyorlar. İki çifte de mutluluklar diliyorum. Şaşırdık, ilk defa böyle bir şey oldu." dedi.Damatlardan Abuzer Koparal da çok mutlu olduklarını ifade ederek "Allah kısmet etti, evlendik. Çok mutluyuz Allah bize ikiz evlat nasip etsin." şeklinde konuştu.

"HAYALİMİZ GERÇEKLEŞTİ"

Gelinlerden Nursel Koparal ise "Kardeşimle ikiz olan kardeşlerle evlenmek istiyorduk, çok şükür hayalimiz gerçekleşti. Çok mutluyuz." diye konuştu.

YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Kaynak: AA

Son Dakika Yaşam Adıyaman'da ikiz kardeşler, kendileri gibi tek yumurta ikizi kardeşlerle evlendi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement