Son Dakika Haberleri: Adıyaman'da İnşaatlardan Hırsızlık Yapan 5 Kişi Yakalandı

Adıyaman'da İnşaatlardan Hırsızlık Yapan 5 Kişi Yakalandı

8 yıl önce

Adıyaman Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler, 7 ayrı inşaatta meydana gelen hırsızlık olayını gerçekleştiren 5 şahsı yakaladı.M.A., A.A., M.B., A.G.ve H.A.isimli şahısların kullandığı araç ve ikametlerinde yapılan aramalarda toplam 40 bin TL değerinde 217 büyük boy kutu boya, 900 metre kablo, bir adet çekiç, bir adet testere ucu, 4 adet senet ve örgütsel dökümanlar ele geçirildi.

Adıyaman'da İnşaatlardan Hırsızlık Yapan 5 Kişi Yakalandı, System.String[]

Adıyaman Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler, 7 ayrı inşaatta meydana gelen hırsızlık olayını gerçekleştiren 5 şahsı yakaladı.


M.A., A.A., M.B., A.G. ve H.A. isimli şahısların kullandığı araç ve ikametlerinde yapılan aramalarda toplam 40 bin TL değerinde 217 büyük boy kutu boya, 900 metre kablo, bir adet çekiç, bir adet testere ucu, 4 adet senet ve örgütsel dökümanlar ele geçirildi.


Şüpheliler tarafından satılan malları satın aldığı tespit edilen H.A. isimli şahısta ele geçirilen mallar savcılığın talimatı ile sahiplerine teslim edildi.

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 12:20 Kaynak: CHAAlmanya'da bir kadın, oyun konsollarının olduğu bölümde idrarını yaptı
İSPARK değnekçileri yeniden ortaya çıktı Karaköy'de başörtülü kıza saldıran kadının komşularına terör estirdiği ortaya çıktı