Son Dakika Haberleri: Adıyaman'da İnşaatlardan Hırsızlık Yapan 5 Kişi Yakalandı

Adıyaman'da İnşaatlardan Hırsızlık Yapan 5 Kişi Yakalandı

7 yıl önce

Adıyaman Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler, 7 ayrı inşaatta meydana gelen hırsızlık olayını gerçekleştiren 5 şahsı yakaladı.M.A., A.A., M.B., A.G.ve H.A.isimli şahısların kullandığı araç ve ikametlerinde yapılan aramalarda toplam 40 bin TL değerinde 217 büyük boy kutu boya, 900 metre kablo, bir adet çekiç, bir adet testere ucu, 4 adet senet ve örgütsel dökümanlar ele geçirildi.

Adıyaman'da İnşaatlardan Hırsızlık Yapan 5 Kişi Yakalandı, System.String[]
Adıyaman Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler, 7 ayrı inşaatta meydana gelen hırsızlık olayını gerçekleştiren 5 şahsı yakaladı.

M.A., A.A., M.B., A.G. ve H.A. isimli şahısların kullandığı araç ve ikametlerinde yapılan aramalarda toplam 40 bin TL değerinde 217 büyük boy kutu boya, 900 metre kablo, bir adet çekiç, bir adet testere ucu, 4 adet senet ve örgütsel dökümanlar ele geçirildi.

Şüpheliler tarafından satılan malları satın aldığı tespit edilen H.A. isimli şahısta ele geçirilen mallar savcılığın talimatı ile sahiplerine teslim edildi.Dansçı Kadın, Bindiği Otobüste Tamamen Soyunup Direk Dansı Yaptı 15 Yaşındaki Çocuk, Annesinin Alkışları Eşliğinde 14. Kattan Aşağı Atladı

Beyaz Saray'dan, Teröristbaşı Fethullah Gülen'in İadesiyle İlgili Açıklama