Son Dakika Haberleri: Adıyaman'da İnşaatlardan Hırsızlık Yapan 5 Kişi Yakalandı

Adıyaman'da İnşaatlardan Hırsızlık Yapan 5 Kişi Yakalandı

7 yıl önce

Adıyaman Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler, 7 ayrı inşaatta meydana gelen hırsızlık olayını gerçekleştiren 5 şahsı yakaladı.M.A., A.A., M.B., A.G.ve H.A.isimli şahısların kullandığı araç ve ikametlerinde yapılan aramalarda toplam 40 bin TL değerinde 217 büyük boy kutu boya, 900 metre kablo, bir adet çekiç, bir adet testere ucu, 4 adet senet ve örgütsel dökümanlar ele geçirildi.

Adıyaman'da İnşaatlardan Hırsızlık Yapan 5 Kişi Yakalandı, System.String[]
Adıyaman Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler, 7 ayrı inşaatta meydana gelen hırsızlık olayını gerçekleştiren 5 şahsı yakaladı.

M.A., A.A., M.B., A.G. ve H.A. isimli şahısların kullandığı araç ve ikametlerinde yapılan aramalarda toplam 40 bin TL değerinde 217 büyük boy kutu boya, 900 metre kablo, bir adet çekiç, bir adet testere ucu, 4 adet senet ve örgütsel dökümanlar ele geçirildi.

Şüpheliler tarafından satılan malları satın aldığı tespit edilen H.A. isimli şahısta ele geçirilen mallar savcılığın talimatı ile sahiplerine teslim edildi.Fuhuş İçin Buluştuğu Şahısları Elektro Şokla Gasp Eden Kadın Yakalandı Ağaç Kovuklarında Buldukları Balın Kilosunu 500 Liradan Satıyorlar

AK Parti'li İsimden Abdullah Gül'e Sert Eleştiri: Bu Harekete İhanet Etti