Adıyaman'da Türk Bayrağının İndirilmesi Protesto Edildi - Son Dakika

Adıyaman'da Türk Bayrağının İndirilmesi Protesto Edildi

10.06.2014 15:21
Adıyaman'da Türk Bayrağının İndirilmesi Protesto Edildi, System.String[]

Adıyaman'da, Türk Kamu-Sen Adıyaman Şube üyeleri, Lice'de bir kişinin 2. Hava Kuvvet Komutanlığına girerek Türk Bayrağını indirmesini protesto etti.

Adıyaman'da, Türk Kamu-Sen Adıyaman Şube üyeleri Diyarbakır'ın Lice İlçesi'nde bir kişinin 2'nci Hava Kuvvet Komutanlığı'na girerek Türk Bayrağı'nı indirmesini protesto etti.

Demokrasi Parkı önünde öğle saatlerinde toplanan Türk Kamu-Sen Adıyaman Şubesi üyesi 50 kişi, Diyarbakır'da Türk Bayrağı'nı indirmesini getirdikleri bayraklar ile protesto etti.

Toplanan grup adına açıklamada bulunan Türk Kamu-Sen Adıyaman Şube Başkanı Şemsettin Ağar, "Bayrağın değeri yapıldığı kumaşla değil. Dalgalanması için ödenen bedelle ölçülür. Türk bayrağı dışında rengini milletinin kanından almış başka bir bayrak yoktur. Askeri olarak bayrağın ve sancağına hakaret edilmesine göz yuman en büyük milli şerefsizlik olarak kabul edilmiştir. Bayrağın kutsallığı savaş meydanında en yüksek derecesini bulmuş bayrağı yere düşürmemek için en yüksek rütbeli askerlerin dahi en küçük bir tereddüt göstermeden şehitliği göze aldıkları görülürdü" dedi.

Açıklamanın ardından grup, bir süre 'Bayrağa uzanan eller kırılsın' şeklinde slogan attı - Adıyaman

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Adıyaman'da Türk Bayrağının İndirilmesi Protesto Edildi - Son Dakika


Son Dakika

AK Partili Miroğlu'nun iddiası sosyal medyada gündem oldu: Biden Kürtmüş, gerçek adı da Cımoyê Bahattîn Ağa imiş İki kişinin intiharına şahit olan Lee Ryan'ın trajik anısı: Genç yaşta öleceğimi düşündüm Bu kare "Her şeyin fazlası zarar" sözünün hayattaki karşılığı! Alkolü fazla kaçıranların düştüğü haller güldürdü Güne yükselişle başlamasının ardından altının gram fiyatı 442 liradan işlem görüyor Uydudan çekilen fotoğraflardan Afrika fillerini saydılar Ivana Sert, sevgilisine aşkını ilan ederken yaptığıyla hem mide bulandırdı hem güldürdü Tehdit büyüyor! Çekirgeler bu kez Kenya'nın 15 ilçesini istila etti İnternette müstehcen yayın yapan 2 kadın yakalandı, hesap hareketlerindeki açıklamalar dikkat çekti: Video, show, sohbet...