Adıyaman'da 'yan baktın' kavgası: 2 yaralı - Son Dakika

Adıyaman'da 'yan baktın' kavgası: 2 yaralı

21.09.2020 01:02
Adıyaman'da 'yan baktın' kavgası: 2 yaralı, System.String[]

Adıyaman'da, park içerisinde oturan 4 kişilik bir arkadaş grubuyla yaklaşık 15 kişi olan bir grup arasında 'yan baktın' tartışması çıktı. Tartışma büyüyerek kavgaya dönerken 2 kişi darbedilerek yaralandı.

Adıyaman'da, park içerisinde oturan iki grubun 'yan baktın' tartışması sonrasında çıkan kavgada 2 kişi darp edilerek yaralandı.

15 KİŞİ 4 KİŞİYE SALDIRDI

Edinilen bilgilere göre olay, Karapınar Mahallesi Sümer Park içerisinde iki grup arasında yaşandı. Parkta sohbet eden 4 kişinin yanına alkollü oldukları iddia edilen yaklaşık 15 kişilik bir grupgeldi. Daha kalabalık olan grup 'yan baktınız' diyerek tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine 15 kişilik grup, 4 arkadaşı yumruk ve tekmelerle darbetti.

POLİS VE BEKÇİLER AYIRDI

Olayı gören vatandaşlar durumu polis ekiplerine bildirdi. Kısa sürede olay yerine sivil polis ekipleri ile mahalle ve çarşı bekçileri sevk edildi. Ekiplerin geldiğini fark eden kalabalık grup olay yerinden hızla kaçtı. Darp neticesi yaralanan 2 arkadaş için 112 Acil Sağlık ekipleri sevk edildi. Olay yerinde ilk müdahaleleri yapılan iki arkadaş ise hastaneye gitmek istemedi. Konuyla ilgili soruşturma sürüyor.

Adıyaman'da 'yan baktın' kavgası: 2 yaralı
Adıyaman'da 'yan baktın' kavgası: 2 yaralı

- Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Adıyaman'da 'yan baktın' kavgası: 2 yaralı - Son Dakika

YORUMLAR (13)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Memurun fazla mesai ücretine zam! İşte önümüzdeki yıl saat başı verilecek ücret Azeri spiker, Zengilan kentinin işgalden kurtarılması haberini ağlayarak sundu Bakan Selçuk, "Maske kalksın" mesajlarına tepki gösterdi: Bu artık bir rica değil Hemen hemen hepimizde var! Telefon israfı milli serveti eritiyor "Azeri askerleri öldürdük" haberini Serdar Ortaç fotoğrafıyla servis ettiler Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın ilk bebekleri dünyaya geldi ABD seçimleri öncesi Trump'ın avukatının otel odasında çekilen görüntüleri deprem etkisi yarattı Tuba Ünsal'ın ekonomik alışverişi! Çocuklarına 10 TL'den tişört, 80 TL'den ayakkabı aldı