Adıyaman'dan Azerbaycan'a destek - Son Dakika

Adıyaman'dan Azerbaycan'a destek

01.10.2020 16:29
Adıyaman'dan Azerbaycan'a destek, System.String[]

Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde Türk Eğitim-Sen ve Türk Ocakları Azerbaycan'a destek açıklaması yaptı.

Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde Türk Eğitim-Sen ve Türk Ocakları Azerbaycan'a destek açıklaması yaptı.

Gölbaşı Türk Eğitim-Sen ve Türk Ocakları adına, Türk Eğitim-Sen Yönetim Kurulu üyesi İbrahim Suçağı, yaptığı açıklamada, "Azerbaycan Silahlı Kuvvetleri, Ermeni saldırılarına misliyle ve anında cevap vermiştir. Bu saldırılar ve Karabağ işgalinin devamı, Kafkaslardaki barış ve istikrar ortamını bozmaya yönelik tehlikeli girişimlerdir." dedi.

Suçağı, Ermenistan'ın uluslararası anlaşmaları, hak ve hukuku yok sayan bu saldırılarına başta Birleşmiş Milletler olmak üzere uluslararası kuruluşların gerekli tepkiyi vermesi ve uyarıyı yapması gerektiğini kaydetti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Adıyaman'dan Azerbaycan'a destek - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Menajerimi Ara'nın 22. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Dicle, Barış'ın hayatını kurtarıyor Fenerbahçe'de Papis Cisse ile yollar ayrılıyor Mesut Özil ne zaman sahaya çıkacak? Ali Koç merak edilen soruyu yanıtladı Koronavirüse iyi geliyor diyerek kendilerini bal arılarına ısırtıyorlar Belediye güneşi paraya çevirdi, yıllık gelir hedefi 500 bin TL Oyuncu Merve Oflaz'ın aracına saldırı düzenlendi Durağın çatısına sakladığı montu giyip duygu sömürüsü yapan dilenci kamerada Suudi Arabistan'da yaşayan fenomen Fouz Al-Otaibi, eşiyle küvet videosunu paylaşınca tepki çekti