Adıyaman İl Sağlık Müdürü Öz Göreve Başladı - Son Dakika

Adıyaman İl Sağlık Müdürü Öz Göreve Başladı

26.10.2017 15:57
Adıyaman İl Sağlık Müdürü Öz Göreve Başladı, System.String[]

Adıyaman İl Sağlık Müdürlüğüne atanan Erdoğan Öz, göreve başladı.

Adıyaman İl Sağlık Müdürlüğüne atanan Erdoğan Öz, göreve başladı.

Alınan bilgiye göre, Kanun Hükmünde Kararname ile Sağlık Bakanlığının merkez ve taşra teşkilatlarının yapısının değiştirilmesinin ardından Sağlık Bakanlığı tarafından Adıyaman İl Sağlık Müdürü Mehmet Emin Taş'ın yerine eski Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Erdoğan Öz atandı.

Taş'tan görevi devralan Öz, yaptığı açıklamada, Mehmet Emin Taş'a bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Adıyaman'da sağlık alanında başarılı işlere imza atacaklarını ifade eden Öz, "Adıyaman, sağlık alanında oldukça başarılı. Bugüne kadar güzel işlere imza atıldı. Bundan sonra da çalışmalarımız devam edecek." dedi.

Taş da görevi devrettiği Öz'e başarılar diledi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Adıyaman İl Sağlık Müdürü Öz Göreve Başladı - Son Dakika


Son Dakika

Mesut Yılmaz için taziye mesajı yayınlayan Tansu Çiller, en büyük üzüntüsünü anlattı Son 16 golün 10'unu bizim çocukların attığı Lille, Avrupa'da bir ilki başardı Mesut Yılmaz'ın hayatındaki en acı olay! Oğlunun ölümünden sonra bir daha toparlanamadı Güne yükselişle başlayan altının gram fiyatı 501 liradan işlem görüyor 11 senedir verdiği hukuk mücadelesinden zaferle ayrıldı: Ayıplı çıkan sıfır aracı yenisiyle değiştirecek Son Dakika! Eski Başbakan Mesut Yılmaz hayatını kaybetti Trafikte ilginç anlar: Motosikleti at sürer gibi 'kamçılayan' vatandaş cep telefonu kamerasına yansıdı Sokakta karşılaştığı eski eşi konuşmak istemeyince, not bırakıp camide kendini astı