Adıyamanlılar Vakfı, Bağcılar HEM İle Birlikte Değişik Kurslar Açmaya Hazırlanıyor - Son Dakika

Adıyamanlılar Vakfı, Bağcılar HEM İle Birlikte Değişik Kurslar Açmaya Hazırlanıyor

26.01.2012 22:49
Adıyamanlılar Vakfı, Bağcılar HEM İle Birlikte Değişik Kurslar Açmaya Hazırlanıyor

Adıyamanlılar Vakfı, 2011-2012 eğitim öğretim yılının ikinci döneminde Bağcılar Halk Eğitim Merkezi ile ortaklaşa kurslar açmaya hazırlanıyor.

Adıyamanlılar Vakfı Eğitim ve Eğitimciler Komisyonunun girişimleriyle Adıyamanlılar Kültür Merkezinde açılacak olan kurslar ise; İngilizce 1, 2 ve 3'üncü seviye, Arapça 1, 2 ve 3'üncü seviye, Osmanlıca kursu, Enstrüman kursları, ( Bağlama, Keman ve Gitar) Okuma –Yazma bilmeyenlere yönelik Okuma-Yazma kursu, Bayanlara yönelik İğne oyası, Antep işi, Çin işi vb. kurslar, diksiyon kursu ve bunların dışında hemşehrilerimizin istek ve talep doğrultusunda başka kurslarında açılacağı belirtildi.

Konuya ilişkin bir açıklama yapan Adıyamanlılar Vakfı Eğitim ve Eğitimciler Komisyonu Başkanı Abuzer Korkmaz, düzenlenecek olan kurslara 15 yaşını dolduran herkesin katılabileceğini belirtti.

Korkmaz, "Hangi alanda olursa olsun 20 kişilik bir grubun oluşmasıyla birlikte hemen kursu başlatabiliriz. Böylece bu kurslara katılmak isteyenler ister bizzat vakıf merkezimize gelerek form doldurarak müracaat edebilir. Veya iletişim bilgileriyle birlikte hangi kursa katılacaklarına dair gerekli bilgilerini Vakfımızın Medya ve İletişim komisyonu Başkanı Abdulkerim Sonkaya ait akerimsonkaya@hotmail.com e-mail adresine ulaştırabilirler" dedi.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500

Son Dakika Güncel Adıyamanlılar Vakfı, Bağcılar HEM İle Birlikte Değişik Kurslar Açmaya Hazırlanıyor - Son Dakika


Advertisement