Adıyamanspor Kulüp Başkanı Bozdoğan Açıklaması - Son Dakika

Adıyamanspor Kulüp Başkanı Bozdoğan Açıklaması

17.02.2012 20:00
Adıyamanspor Kulüp Başkanı Bozdoğan Açıklaması, System.String[]

Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grup'ta mücadele eden Adıyamanspor'un başkanı Növfel Bozdoğan, kulüp olarak iyi bir kamp dönemi geçirerek sezona girdiklerini, ancak maçlarda kötü sonuçlar aldıklarını söyledi.

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadele eden Adıyamanspor'un başkanı Növfel Bozdoğan, kulüp olarak iyi bir kamp dönemi geçirerek sezona girdiklerini, ancak maçlarda kötü sonuçlar aldıklarını söyledi.

Bozdoğan, Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaretinde, kulübün zor günler geçirdiğini belirterek, başta basın olmak üzere herkesi takıma sahip çıkmaya davet etti.

İki kez teknik direktör değişikliği yaptıklarını ifade eden Bozdoğan, şöyle konuştu:

"Devre arasında yeni hocamız ve takviye ettiğimiz futbolcularla takımı üst sıralara çıkarmak için çaba sarf ettik. Ancak yine beklediğimiz iyi sonuçları alamadık. Maddi anlamda yaşanan sıkıntılar ister istemez sonuca yansımaya başladı. Bunun için özellikle basınımız başta olmak üzere herkesi takıma sahip çıkmaya destek olmaya davet ediyorum."

Bozdoğan, basının da kulüp üzerinde çok emeği olduğunu, ancak mahalli gazetede yer alan haberle ilgili olarak bir problem yaşandığını ifade ederek, şöyle konuştu:

"İçerisinde bulunduğumuz durum çok zor bir durum, maddi imkansızlık, takımın puan sıralamasındaki yeri, alınan kötü sonuçlardan ister istemez bizler de çok etkileniyoruz. İnsanız, bizim de eksiklerimiz, yanlışlarımız var. Ancak elbirliğiyle bunları aşmamız lazım. Burada zarar gören Növfel Bozdoğan değil, kulüptür."

Adıyaman Gazetecileri Cemiyeti Başkanı İbrahim Aslan ise Adıyamanspor'un içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan kurtulması için herkesin üstüne düşeni yapması gerektiğini kaydetti.

- ADIYAMAN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Adıyamanspor Kulüp Başkanı Bozdoğan Açıklaması - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Oyuncu Berk Atan'ın İzmir'de yaşayan ailesi depreme evlerinde yakalandı 5'er kiloluk kırlangıç balıkları 500'er liradan satışa sunuldu Marmara Bölgesi'nde kuvvetli sağanak bekleniyor Nitrojen tüplü otomobile 1.280 lira ceza kesildi İzmir'den güzel haberler de geliyor! Hülya teyze, 17 saat kaldığı enkazdan yürüyerek çıktı Son Dakika! İzmir'de 5 şiddetinde artçı bir deprem meydana geldi Söke'de deprem sırasında taş ocağından kopan kaya parçaları korkuttu İzmir'deki depremde denizde meydana gelen girdap kameralara yansıdı