Son Dakika Haberleri: Adliye çıkışında davalık olan iki grup arasındaki bıçaklı sopalı kavga kamerada

Adliye çıkışında davalık olan iki grup arasındaki bıçaklı sopalı kavga kamerada

13 gün önce

Adıyaman'da davalık olan iki grup adliyede birbirine girdi. Polisin biber gazı ve coplarla müdahale ettiği kavgada 10 kişi yaralanırken kavganın görüntüleri kameraya yansıdı.

Adıyaman'da arazi sulama sırası nedeniyle mahkemelik olan taraflar adliye çıkışında birbirine girdi. Çok sayıda kişinin karıştığı bıçaklı ve sopalı kavgada ortalık savaş alanına döndü. Polisin biber gazı ve coplarla müdahale ettiği kavgada 3 kişi bıçakla, 7 kişi ise darp edilerek yaralandı.

Adıyaman merkeze bağlı Karahöyük köyünde arazi sulama anlaşmazlığı nedeniyle mahkemelik olan taraflar mahkeme çıkışında ortalığı savaş alanına çevirdi. Mahkemeye çok sayıda kişiyle birlikte gelen her iki taraf adliye çıkışında bıçaklar ve sopalarla birbirine girdi. Adliyenin arkasında bulunan caddede başlayan kavgada bıçaklar çekildi. Tarafların birbirine girdiği kavgada yumruklar ve tekmeler havada uçuştu.

BİBER GAZI VE COPLARLA MÜDAHALE EDİLDİ

Kavgada bıçaklanan şahıslar yerde yatarken bile taraflar birbiriyle kavga etmeye devam etti. Olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Olay yerine gelen polis ekipleri biber gazı ve cop ile taraflara müdahale etti.

10 KİŞİ YARALANDI

Olayda 3 kişi bıçakla, 7 kişi ise darp edilerek yaralandı. Yaralılar olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesiyle Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile özel hastanelere kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Adliye çıkışında davalık olan iki grup arasındaki bıçaklı sopalı kavga kamerada
Haber Yayın Tarihi : 12.06.2019 11:50 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Çanakkale Köprüsü yatırımcıların Lapseki'ye talebini artırdı Korkunç kazada, yaralı sürücüyü gören kadın ellerini açıp dua etti Bülent Arınç'tan 23 Haziran yorumu: Demokraside seçimle gelinir, seçimle gidilir