Adliye Önünde Tarihi Fotoğraf! - Son Dakika

Adliye Önünde Tarihi Fotoğraf!

05.01.2012 13:35
Adliye Önünde Tarihi Fotoğraf!

Eski Genelkurmay Başkanı emekli Org. İlker Başbuğ, şüpheli olarak ifade vermek için İstanbul Adliyesi'ne geldi.

İnternet Andıcı Soruşturması kapsamında 'şüpheli' sıfatıyla ifadeye çağrılan Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'ne geldi.

MAHKEMEDEN SAVCILIĞA "SUÇ DUYURUSU" GİBİ YAZI

İnternet Andıcı davasına bakan İstanbul 13'üncü Ağır Ceza Mahkemesi, sanık savunmalarında ve belgelerde adı geçen eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ hakkında suç duyurusunda bulunarak gereğinin yapılması için İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na yazı yazılmasını kararlaştırmıştı.

Mahkemenin, 30 Aralık 2011'de aldığı karar doğrultusunda Başbuğ ile ilgili İstanbul Cumhuriyet Savcılığı'nca "internet andıcı" iddialarına ilişkin olarak soruşturma başlatılmıştı.

"ŞÜPHELİ" SIFATIYLA İFADE VERECEK

İstanbul Cumhuriyet Savcısı Cihan Kansız tarafından başlatılan soruşturma kapsamında Başbuğ'a gönderilen tebligatta, bugün 'şüpheli' sıfatıyla ifade vermesi için Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'ne çağrılmıştı.

İnternet Andıcı davasında sanıklar, davaya konu olan sitelerin İlker Başbuğ'un bilgisi dahilinde faaliyet yürüttüğü yönünde ifade vermişti.

Adliye Önünde Tarihi Fotoğraf!
Adliye Önünde Tarihi Fotoğraf!
Adliye Önünde Tarihi Fotoğraf!

Oğuzhan Özyakup, Beşiktaş'a veda etti Oğuzhan Özyakup, Beşiktaş'a veda etti Elneny, Arsenal ile olan sözleşmesini uzattı. Elneny, Arsenal ile olan sözleşmesini uzattı. Eski Beşiktaşlı Edin Terzic Dortmund'un yeni teknik direktörü oldu Eski Beşiktaşlı Edin Terzic Dortmund'un yeni teknik direktörü oldu
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Adliye Önünde Tarihi Fotoğraf! - Son Dakika


Advertisement