Adnan Menderes Mahallesi'nde Kapalı Pazaryeri Açıldı - Son Dakika

Adnan Menderes Mahallesi'nde Kapalı Pazaryeri Açıldı

09.01.2012 11:58
Adnan Menderes Mahallesi'nde Kapalı Pazaryeri Açıldı, System.String[]

Balıkesir Belediyesi, Adnan Menderes Mahallesi'ne yaptırdığı 2 bin 500 metrekarelik kapalı pazaryerini hizmete açtı.

Balıkesir Belediyesi, Adnan Menderes Mahallesi'ne yaptırdığı 2 bin 500 metrekarelik kapalı pazaryerini hizmete açtı. Açılış törenine Belediye Başkanı İsmail Ok, Başkan Yardımcısı Ali Öztozlu, Mahalle Muhtarı Celal Karabulut, Sebze ve Meyveciler Odası Başkanı Ayhan Baydan, belediye meclisi üyeleri, oda başkanları, diğer mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İlk olarak, yenilenen muhtarlık binasını açan Başkan Ok'a hizmetleri Muhtar Karabulut, semt pazarlarına gösterdiği önem içinse Oda Başkanı Baydan birer plaket takdim etti. Daha sonra pazaryerini de açan İsmail Ok, esnafları gezdi ve sohbet etti. Başkan Ok, çok yakında Sütlüce, Dinkçiler ve Gaziosmanpaşa mahallelerinin de kapalı pazaryerine kavuşacağını söyledi.

Adnan Menderes Mahallesi'nde Kapalı Pazaryeri Açıldı
Adnan Menderes Mahallesi'nde Kapalı Pazaryeri Açıldı
Adnan Menderes Mahallesi'nde Kapalı Pazaryeri Açıldı

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Adnan Menderes Mahallesi'nde Kapalı Pazaryeri Açıldı - Son Dakika


Son Dakika

Ünlü model Emily Ratajkowski çırılçıplak hamilelik pozu verdi Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü "Türk ürünlerine boykot gündemimizde yok" diyen Fransız Bakan'dan AB'ye küstah çağrı: Türkiye'ye karşı önlem alın Türk İHA'larından nokta atışı! Dağlık Karabağ'ın sözde Savunma Bakanı Harutyunyan böyle vuruldu Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Azerbaycan milletvekili Paşayeva'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına destek: Fransız mallarının boykotuna başlıyoruz İETT otobüsünde mastürbasyon yapan sapığa "cinsel taciz" suçundan ev hapsi verildi Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın