Son Dakika Haberleri: Adnan Oktar Cemaatine Sızan Gazeteci: Evlerinden Binlerce Şantaj Kaseti Çıkabilir!

Adnan Oktar Cemaatine Sızan Gazeteci: Evlerinden Binlerce Şantaj Kaseti Çıkabilir!

4 gün önce

33 yıl önce mürit kılığında Adnan Oktar'ın tarikatına sızan gazeteci Fuat Kozluklu "Adnan Oktar ve ekibi, bu ülkede en karanlık işleri yapanlar arasındadır. Evlerinden binlerce şantaj kaseti çıkabilir" dedi.

Kamuoyunda 'Adnan Hoca' olarak bilinen Adnan Oktar ve çok sayıda müridinin bu sabah dört ilde başlatılan operasyonla gözaltına alınması ses getirirken, 33 yıl önce tarikata mürit kılığında sızan gazeteci Fuat Kozluklu 'şantaj kasedi' uyarısı yaptı. Kozluklu, "Evlerinden binlerce şantaj kaseti çıkabilir" dedi.

"EN KARANLIK İŞLERİ YAPAN GRUP ARASINDA"

Adnan Oktar'ı 1986'de, dönemin Devlet Güvenlik Mahkemesi'nde yargılandığı sırada izleyen ve 'mürit' kılığına girerek oluşumun perde arkasını duyuran Kozluklu, "Adnan Oktar ve ekibi, bu ülkede en karanlık işleri yapanlar arasındadır. Ddni iğrenç emellerine alet etmiş, ahlakı yozlaştırmış, ona buna iftiralar atıp çok hayatlar karartmış, çok canları yakmışlardır. Evlerinden binlerce şantaj kaseti çıkabilir" dedi.
Adnan Oktar ve Grubuna Türkiye Genelinde 45 Kişi Şikayetçi Oldu 18 Yaşındaki Lise Öğrencisi Adnan Oktar'ın Oyunundan Son Anda Kurtuldu

Yaşanan Çatışmanın Ardından Kaçan PKK'lılar: "Her Yerde Asker Var, Ölüyoruz" Fenerbahçeli Öğrenciler Kombinelere Geceden Akın Etti