Adnan Oktar, CHP'ye El Attı - Son Dakika

Adnan Oktar, CHP'ye El Attı

06.09.2014 16:28

CHP'de parti içi krize neden olan "sağa kayma" iddiaları ile ilgili bir yorum da Adnan Oktar'dan geldi.

Adnan Oktar CHP sağa kayıyor eleştirileriyle ilgili konuştu, CHP'ye tavsiyelerde bulundu. CHP'ye el atan Oktar, "Bediüzzaman'ı bağrına basan bir CHP olması gerekir." dedi.

"BAŞKA TÜRLÜ İKTİDAR OLAMAZ"

CHP 'nin sağa kaymasını olumlu bulan Adnan Oktar, Twitter adresinden, "Sağın bir sevecenliği sıcaklığı var halk bunu istiyor. Değer görmek saygı görmek aşağılanmamak tepeden bakılmamak istiyor. CHP sağın her istediğini versin solun da aydın modern tüm yönlerini kullansın. Başka türlü asla iktidar olamaz. Süleyman Hilmi Tunahan'ı, Bediüzzaman'ı bağrına basan bir CHP olması gerekir. Bu olursa halk kimsenin neşesine sofrasına bir şey demez." diye yazdı.

İşte Oktar'ın attığı o tweet'ler;

Adnan Oktar, CHP'ye El Attı

YORUMLAR (2)
500
Mabel Matiz son klibine gelen eleştirilere cevap verdi: El ele tutuşmaya inatla devam Mabel Matiz son klibine gelen eleştirilere cevap verdi: El ele tutuşmaya inatla devam Atmaca füzesi karadan test edildi Atmaca füzesi karadan test edildi DSP Genel Başkanı Aksakal'dan, Sivas olaylarına türkülü anma DSP Genel Başkanı Aksakal'dan, Sivas olaylarına türkülü anma
Kaynak: Haberler.Com

Son Dakika Güncel Adnan Oktar, CHP'ye El Attı - Son Dakika

Bu haber Haberler.Com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Haberler.Com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Haberler.Com kurumudur.

Advertisement