Son Dakika Haberleri: Adnan Oktar Grubuna Yeni Operasyon! Abi Kenan Oktar Gözaltına Alındı

Adnan Oktar Grubuna Yeni Operasyon! Abi Kenan Oktar Gözaltına Alındı

3 ay önce

Adnan Oktar suç örgütüne ilişkin yeni bir operasyon başlatıldı. 33 kişinin gözaltına alındığı operasyonda Oktar'ın abisi Kenan Oktar da bulunuyor.

Adnan Oktar suç örgütüne ilişkin yeni dalga bir operasyon başlatıldı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın 33 kişi hakkında verdiği gözaltı talimatı üzerine İstanbul Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri harekete geçti. Gözaltına alınan isimlerin arasında Oktar'ın abisi Kenan Oktar'ın da yer aldığı öğrenildi.

LİSTEDE OKTAR'IN ABİSİ DE VAR

Adnan Oktar grubuna yönelik soruşturmada 33 kişi hakkında daha gözaltı kararı verildi. Bu isimler arasında Oktar'ın ağabeyi Kenan Oktar'ın da yer aldığı öğrenildi. Ardından 11 ilde eş zamanlı operasyon gerçekleştirildi. Adreslerinde bulunan şüpheliler gözaltına alındı. Kenan Oktar, kardeşinin tutuklanmasının ardından yaptığı açıklamalarla gündem yaratmıştı.

Kenan Oktar

187 KİŞİ TUTUKLANMIŞTI

Maili polisin sabah saatlerinde adreslere baskın düzenlediği operasyonun devam ettiği öğrenildi. Adnan Oktar suç örgütüne yapılan operasyonda geçtiğimiz günlerde örgütün iki numarası Tarkan Yavaş da yakalanmıştı. Örgüte 11 Temmuz'da büyük bir darbe indirilmiş 187 kişi tutuklanmıştı.

30 Yıllık Üye Ayça Pars'tan Kan Donduran Adnan Oktar İtirafı: Aşık Gibi Bakmayana İşkence Yapardı

Adnan Oktar'ın Kedicikleriyle Yaşadığı Lüks Villasından Geriye Enkaz Kaldı

Adnan Oktar'ın Sağ Kolu Tarkan Yavaş'ın USB'den "Devletin Başına Oktar Geçecek" Yazılı Görüntüler Çıktı

30 Yıllık Kedicik İtirafçı Oldu: Adnan Oktar Cezaevinden Örgütü Yönetiyor
Kışladaki Gıda Zehirlenmesiyle İlgili Çarpıcı İfadeler: 11 Ayda 15 Kilo Kaybettim Suriyeliler, Bursa'da 400'ü Aşkın Fabrika Kurdu

Bomba İddia: İşinden Olan Sabri, Eşinden de Oldu