Son Dakika Haberleri: Adnan Oktar'ın Villadaki Kaçış Yolları Ortaya Çıktı

Adnan Oktar'ın Villadaki Kaçış Yolları Ortaya Çıktı

6 ay önce

Bir polis baskını durumunda 3 ayrı kaçış planı yaptığı öğrenilen Adnan Oktar'ın villasına yaptırdığı gizli geçitten kaçtığı ortaya çıktı.

Mali Şube Müdürlüğü ekiplerince 5 İlde eş zamanlı başlattığı operasyonda Adnan Oktar'ın ortaya çıkan 3 kaçış planı ile ilgili inanılmaz detaylara ulaşıldı. Geçtiğimiz Salı sabahı erken saatlerde başlayan operasyonda, Adnan Oktar, Üsküdar veya Kandilli villasında gözaltına alınacaktı. Polis baskın düzenlediği villalarda Oktar'ın kaçtığını tespit etmişti. Yapılan takipde, Oktar ve yardımcısı Didem Ürer, Sarıyer'de yakalanmıştı. Oktar'ın 3 kaçış planını tespit eden polis, villadan nasıl kaçtığını da öğrendi.

VİLLAYA GİZLİ KAÇIŞ MERDİVENİ YAPTIRMIŞ

Habertürk'ten Mustafa Şekeroğlu'nun haberine göre, Kandilli'deki villaya giren polis yaptığı aramalarda, ormanlık alandan aşağıya kadar inen bir gizli yol buldu. Bu yol villanın arka tarafından ağaçlık alana giriyordu. Ve ağaçların arasından yaklaşık 300 metreye kadar aşağıya merdivenler vardı. Merdivenlerden inen polis, yol bitiminde kapalı bir kapıyla karşılaştı.

KAMERA SİSTEMİ İLE DIŞARIYI GÖRÜYOR

Polis, kapının sağ kısmında dikkat çeken bir ayrıntı gördü. Polis burada bile duvara asılı bir kamera sistemi ile karşılaştı. İnceleme de kapıdan dışarı çıkmadan önce kamerayla dışarıyı görebilen bir sistem olduğu ortaya çıktı.

ARABA VE TEKNEYİ 24 SAAT HAZIR BEKLETİYOR

Yapılan çalışmaların ardından bu gizli yolun detayları da çıkmış oldu. İddialara göre, Adnan Oktar, polis baskınlarına karşı Üsküdar'daki villasında bir araba, Kandilli'deki villasında bir araba ve sahilde bir tekneyi 24 saat bekletiyordu. İddialara göre Oktar, polisin villaya doğru gelişini, kameralardan öğrendi. Hemen yanına yardımcısı Didem Ürer'i alarak, kimsenin bilmediği o gizli yoldan aşağı indi. Kapıya geldiğinde, önce kapının güvenlik kamerasından dışarıyı yokladı. Polisi görmeyince bu kapıdan çıkarak, 24 saat beklettiği arabasına didem Ürer ile birlikte bindi.

2 PARA DOLU ÇANTAYI HAZIR TUTUYOR

Oktar, kimsenin henüz binmediği ve kimsenin bilmediğini düşündüğü arabayla Sarıyer'e giderken yakalandı. İddialara göre Oktar'ın bu durumlar için 2 para dolu çantayı her zaman hazır tuttuğu belirtiliyor. Sarıyer'de yakalandığında 40 bin dolar ve bir çanta dolusu döviz para ele geçirilmişti.

Adnan Oktar'ın Örgütüne Alınan Kızlar Aileleriyle Eskort Kızlar Aracılığıyla Görüşüyorlarmış

Kaçtığı Söylenen 'Kara Kedi' Tülay Kumaşçı Yakalandı

Adnan Oktar'a Destek Verenler Hakkında İşlem Başlatıldı

18 Yaşındaki Lise Öğrencisi Adnan Oktar'ın Oyunundan Son Anda Kurtuldu

Adnan Oktar'ın Komşusu Konuştu: Eve Girip Çıkarken Tüm Sokak Kapatılırdı

Adnan Oktar'ın Bir Aylık Meyve Masrafı 30 Bin TL

Adnan Oktar'ın Evinde Şok Eden Detay! 127 Ekrandan 24 Saat Röntgen Yapılmış

Mağdur Mürid Yaşar Ertüzün'den Skandal İtiraf: Grup seksi gözlerimle gördüm

Adnan Oktar'ın İlk İfadesi: Akıl Sağlığım Yerinde

Adnan Oktar'ın Aylık Kazancı Dudak Uçuklattı: 10 Milyon Dolar

Oktar, Polis Aracına Bindirilirken Böyle Seslendi: Kahraman Türk Polisi, Devletimi Seviyorum

Adnan Oktar'ın Kandilli'deki Villasına Düzenlenen Baskından Görüntüler

Adnan Oktar Kediciklerini Estetik Merkezine Göndererek Brezilya Poposu İstiyormuş

Adnan Oktar'a Destek Eylemine Katılan Bir Kişi "Evlatlarımı Adnan Oktar'a Feda Ederim" Dedi
Tarlasını Süren Çiftçi, Tesadüfen Tarihi Su Tünellerini Buldu O Ses Türkiye'de Bomba İddia: Beyaz ile Hadise Aşk Yaşıyor

Diyarbakır'ın Eğil İlçesinde Bulunan Kral Kızı Barajı'nın Kapaklarından Biri Koptu