Son Dakika Haberleri: Adnan Oktar'ın 'Kediciği' Bodrum'da Güneşlenirken Gözaltına Alındı

Adnan Oktar'ın 'Kediciği' Bodrum'da Güneşlenirken Gözaltına Alındı

8 ay önce

Adnan Oktar ve müritlerine yönelik yapılan operasyon sonucunda Bodrum'da tatil yapan 'kediciği' polis şezlongda güneşlenirken gözaltına aldı.

İstanbul merkezli olarak Adnan Oktar ve yanındaki 235 kişiye yönelik yapılan operasyon sonucunda Bodrum'da tatil yapan 'kediciği', polis şezlongda güneşlenirken gözaltına aldı.

REZİDANSTA YAKALANDI

İstanbul Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Adnan Oktar ve grubuna yönelik 4 ilde operasyon başlattı. Başlatılan operasyon kapsamında 235 kişi hakkında gözaltı kararı verildi. Operasyon kapsamında Adnan Oktar'ın kediciği olarak bilinen B.B. isimli kadının ise Gümbet Mahallesi'nde bulunan bir rezidansta kaldığı belirlendi.

REZİDANSININ HAVUZUNDA GÜNEŞLENİRKEN GÖZALTINA ALINDI

Bodrum KOM amirliğince düzenlenen operasyon sonucu B.B.'nin kaldığı eve operasyon düzenlendi. B.B.'nin evin önündeki havuzda şezlongda güneşlendiğini gören ekipler B.B.'yi gözaltına aldı. Sağlık kontrolünden geçirilen B.B.'nin işlemlerinin ardından İstanbul'a götürüleceği öğrenildi.
Kim Kardashian, Sadece Göğüs Ucunu Kapatan Elbisesiyle Tüm Dikkatleri Üzerine Çekti Ankara Barosu, Polisin Eylemciye Yaptığı Hareket Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu

Çocuklar Duymasın'ın Emine'si, Gerçek Hayattaki Haliyle Ağızları Açık Bıraktı