Son Dakika Haberleri: Adnan Oktar'ın Kedicikleri Gitti, Villanın Önündeki Köpek Yalnız Kaldı

Adnan Oktar'ın Kedicikleri Gitti, Villanın Önündeki Köpek Yalnız Kaldı

6 ay önce

Adnan Oktar suç örgütüne yapılan baskında villada yaşayan birçok kişi gözaltına alındıktan sonra villa mühürlendi. Polis kapıda nöbet tutarken bahçede yalnız kalan köpek ise dikkat çekti.

Mali Suçlarla Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerin operasyonu sonrası didik didik aranan Adnan Oktar'ın Üsküdar'daki villası, işlemlerin ardından mühürlenirken, polis de nöbete geçti. Adnan Oktar'ın yanında bulunan çok sayıda kişinin gözaltına alındığı ve lüks aracına el konulduğu villasının önünde kalan köpek dikkat çekti.

ADNAN OKTAR VE ÖRGÜTÜ DÜN BASKINLA GÖZALTINA ALINMIŞTI

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, dün Adnan Oktar ve örgütüne yönelik bir operasyon gerçekleştirmiş, Oktar ve çok sayıda kişi gözaltına alınmıştı.

VİLLA DİDİK DİDİK ARANIRKEN LÜKS CİPLERE EL KONULMUŞTU

Oktar'ın Üsküdar Kuleli Mahallesi'ndeki villası ise Mali Şube Ekipleri tarafından didik aranmış ve burada bulunan çok sayıda kişi de gözaltına alınarak emniyete götürülmüştü.

Tüm mal varlığına el konulan Oktar'ın villasındaki lüks cipler de çekici yardımı ile emniyete götürülmüştü.

VİLLADA KİMSE KALMAYINCA KÖPEK BAŞIBOŞ KALDI

Gece geç saatlerde biten işlemlerin ardından villa mühürlenirken, polis ekipleri de villa önünde nöbete geçti.

Villanın önündeki kulübede ise sadece Oktar'a ait köpek kaldı. Villada bir görevlinin kalmaması nedeniyle köpeğin ihtiyaçlarının nasıl karşılanacağı ise merak konusu oldu.
O Ses Türkiye'de Bomba İddia: Beyaz ile Hadise Aşk Yaşıyor Diyarbakır'ın Eğil İlçesinde Dicle Barajı'nın Kapaklarından Biri Koptu, Valilik Vatandaşları Uyardı

Marketteki İğrenç Taciz Saniye Saniye Kameraya Yansıdı!