Son Dakika Haberleri: Adnan Polat, Ali Şen ve Sadri Şener'den Futbol Zirvesi

Adnan Polat, Ali Şen ve Sadri Şener'den Futbol Zirvesi

4 yıl önce

Galatasaray’ın eski Başkanı Adnan Polat, Fenerbahçe’nin eski Başkanı Ali Şen ve Trabzonspor’un eski Başkanı Sadri Şener, Bodrum Türkbükü’nde buluşarak futbolla alakalı sohbet etti.

Adnan Polat, Ali Şen ve Sadri Şener'den Futbol Zirvesi, System.String[]
Galatasaray'ın eski Başkanı Adnan Polat, Fenerbahçe'nin eski Başkanı Ali Şen ve Trabzonspor'un eski Başkanı Sadri Şener, Bodrum Türkbükü'nde buluşarak futbolla alakalı sohbet etti.

Havaların ısınması ile birlikte tatilcilerin gözde yeri Bodrum hareketlenmeye başladı. Türkiye'nin üç büyük güzide takımının eski başkanları geçtiğimiz gün Bodrum Türkbükü'nde akşam yemeğinde buluştular.

Fenerbahçe eski Başkanlarından Ali Şen, Galatasaray eski Başkanlarından Adnan Polat ve Trabzonspor eski Başkanlarından Sadri Şener, Türkbükü'nde Atılay Balık'ta bir araya gelerek güzel bir akşam yemeği yedi. Bu üçlünün buluşması gelecekle alakalı kafalarda soru işareti oluşturdu.

Üç büyük kulübün eski başkanlarının akşam yemeği boyunca futbol üzerine konuştukları ifade edilirken, bu büyük buluşmanın ardından mekanda hatıra fotoğrafı çekildi. - İSTANBUL
Haber Yayın Tarihi: 11.05.2016 12:19 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Otobüsten düşüp ölen genç kızla ilgili kahreden detayı babası paylaştı Jigolo olmak istedi, 4 bin lira dolandırıldı İnternet üzerinden bilet alıp 48 saatte geldiler, pişman oldular