Son Dakika Haberleri: Adriana Lima, Paylaştığı Son Fotoğrafla Metin Hara ile Mutluluğunu Gösterdi

Adriana Lima, Paylaştığı Son Fotoğrafla Metin Hara ile Mutluluğunu Gösterdi

7 gün önce

Aşkları başladığı günden beri sürekli bitecek gözüyle bakılan Adriana Lima ve Metin Hara, "Aşkımız dolu dizgin devam ediyor." mesajı verir gibi fotoğraf paylaştı.

Brezilyalı top model  Adriana Lima sevgilisi  Metin Hara'yı öperken fotoğrafını paylaştı.  Lima bu fotoğrafla aşklarına inanmayanlara da cevap vermiş oldu.

"SENİNLE SONSUZA KADAR"

İlişkileri magazin gündemine bomba gibi düşen model  Adriana Lima ile Türk sevgilisi yazar  Metin Hara aşklarını dolu dolu yaşamaya devam ediyor.  Adriana Lima sosyal medya hesabından sevgilisi  Metin Hara'yı öperken çektiği fotoğrafı paylaştı.  Lima fotoğrafın altına da "Bir kez daha beni en mutlu yaptın. En mutlu olan gülüşüm seninle sonsuza kadar." notunu düştü.

İşte  Adriana Lima'nın o paylaşımı:Eski Survivor Güzeli Merve Oflaz, Bacağındaki Dövmeyle Mesaj Veriyor Yeşim Salkım'la Seren Serengil'in Açıklamalarından Sonra, Gülben Ergen Dava Açacak
Ferhat Göçer, 25 Yıldır Yaptığı Doktorluktan Emekli Oldu Yeşim Salkım, Gülben Ergen'i Fena Bombaladı: Ben Otel Odalarında Kimseyle Basılmadım