Adü İşletme Topluluğu, Rektör Cavit Bircan'ı Ziyaret Etti - Son Dakika

Adü İşletme Topluluğu, Rektör Cavit Bircan'ı Ziyaret Etti

01.04.2016 10:14
Adü İşletme Topluluğu, Rektör Cavit Bircan'ı Ziyaret Etti, System.String[]

Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) İşletme Topluluğu öğrencileri, Rektör Prof. Dr. Cavit Bircan’ı makamında ziyaret etti.

Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) İşletme Topluluğu öğrencileri, Rektör Prof. Dr. Cavit Bircan'ı makamında ziyaret etti.

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) tarafından 'Yılın Rektörü' seçilen ADÜ Rektörü Prof. Dr. Cavit Bircan'ı tebrik eden öğrenciler, daha sonra senato odasını gezdi. Kuruluşundan bu yana ADÜ Rektörlerini de tanıtan Rektör Prof. Dr. Cavit Bircan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ADÜ'deki gelişmeler hakkında öğrencilere bilgiler verdi.

"BİZ HER ZAMAN DESTEĞE HAZIRIZ"

Prof. Dr. Bircan, toplumsal gelişmenin en büyük lokomotifinin gençler olduğunun altını çizerek ülkenin geleceğinin gençlerin elinde olduğunu söyledi. Bircan, üniversite yönetimi olarak gençlerin her zaman arkasında olduklarını ifade ederek, "Siz yeter ki güzel işler yapın, biz her zaman size destek oluruz. Arkanızdayız" dedi.

KULÜP ÇALIŞMALARI İÇİN DESTEK İSTEDİLER

Öğrenciler, üniversitenin gerçekleştirdiği sosyal ve kültürel etkinliklerden dolayı yaşadıkları memnuniyeti dile getirerek, kendilerinin de bu gibi etkinliklere katkıda bulunmak istediklerini ifade ettiler. İşletme Topluluğu olarak kendilerinin de programlar düzenleyerek diğer öğrenci arkadaşlarının sosyal ve kültürel gelişimine katkıda bulunmak istediklerini ifade eden öğrenciler, kulüp çalışmaları için de Rektör Prof. Dr. Cavit Bircan'dan destek istedi. - AYDIN

Adü İşletme Topluluğu, Rektör Cavit Bircan'ı Ziyaret Etti
Adü İşletme Topluluğu, Rektör Cavit Bircan'ı Ziyaret Etti
Adü İşletme Topluluğu, Rektör Cavit Bircan'ı Ziyaret Etti

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Adü İşletme Topluluğu, Rektör Cavit Bircan'ı Ziyaret Etti - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Koronavirüsü hafif geçirenler dikkat! Hastalığın bıraktığı hasar sanılandan daha büyük Korona tedavisinde çığır açacak araştırma! Herkesin evinde olan Aspirin virüsün düşmanıymış Hagi mi, Alex mi? Fenerbahçe efsanesi Emre Belözoğlu, klişe soruda herkesi ters köşeye yatırdı Çinli şirket, dayanıklılıklarını artırmak için çalışanlarına kendi kendilerini tokatlattı İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi Akılalmaz olay! Horoz dövüşü baskınına giden polis, horoz tarafından öldürüldü Kaza yapan sürücüden hız sorusuna pişkin yanıt: 500 kilometre hızla geliyordum Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin marketlerinde Fransız ürünleri raflardan kaldırıldı