Aesob Başkanı Sevimçok, "Yılın Birlik Başkanı" Seçildi - Son Dakika

Aesob Başkanı Sevimçok, "Yılın Birlik Başkanı" Seçildi

17.02.2012 16:49
Aesob Başkanı Sevimçok,

(AESOB) Başkanı Abdullah Sevimçok, Türkiye ve Bursa'da Esnaf Haber Dergisi tarafından Türkiye Esnaf Odaları Birlikleri kategorisinde Yılın Birlik Başkanı seçildi.

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği

(AESOB) Başkanı Abdullah Sevimçok, Türkiye ve Bursa'da Esnaf Haber Dergisi tarafından Türkiye Esnaf Odaları Birlikleri kategorisinde Yılın Birlik Başkanı seçildi.

Türkiye ve Bursa'da Esnaf Haber Dergisi Yönetim Kurulu Başkanı Cevat Önge, Sevimçok'u ziyaret ederek ödülünü verdi. Ziyarette konuşan Sevimçok, Yılın Birlik Başkanı seçilmenin onur verici olduğunu belirterek, kendisini ödüle layık gören dergi yönetimine ve Önge'ye teşekkür etti.

Cevat Önge ise değerlendirmenin Türkiye genelindeki 3 bin 800 abone esnaf ve sanatkarın görüşlerinin alınarak yapıldığını ifade etti. Dikkatli ve titiz bir araştırma yaparak kişileri belirlediklerini kaydeden Önge, "Seçtiğimiz kişilerin hemen hemen hepsinin dürüst, üretken, topluma faydalı ve vatandaşlar tarafından da sevilen kimseler olmasına çok dikkat ediyoruz" diye konuştu.

Ziyaret sonunda birlik binasını da gezen Önge, AESOB tarafından yapılan çalışmalar ve sürdürülen faaliyetler hakkında da Genel Sekreter Mehmet Işıldağ'dan bilgiler aldı.

- Akseki esnafını ziyaret etti-

Bu arada AESOB Başkanı Sevimçok, Akseki Esnaf Sanatkarlar ve Şoförler Odası Başkanı Mustafa Arslan ve Akseki esnafını ziyaret etti. Başkanın ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Arslan, özellikle kış aylarında bölge esnafının hiç iş yapamadığını ve soğuk hava şartları yüzünden çoğu zaman dükkanlarını dahi açamadığını ileri sürdü.

İlçe Belediye Başkanı Mehmet Gölcü ile de bir süre sohbet eden Sevimçok, ilçenin sorunları ve esnafa yönelik yapılan çalışmalar hakkında da bilgi aldı.

- ANTALYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Aesob Başkanı Sevimçok, 'Yılın Birlik Başkanı' Seçildi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ünlü modacılar Yıldırım Mayruk ve Barbaros Şansal Türkiye'deki şirketlerini kapattı AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti'den Macron'un İslam'ı hedef alan sözlerine ortak tepki Son Dakika: 500 lirayı aşan altından yeni rekor geldi TOKİ 2021'de dar gelirli vatandaşlar için 100 bin sosyal konut yapacak Öldürdüğü hamile kız arkadaşının cansız bedenini yol kenarına atarken görüntülendi Koronavirüse yakalandıktan sonra ten rengi değişen Çinli doktor normale döndü Sert tedbirler geri mi dönüyor? Ateş Kara, yarınki Bilim Kurulu toplantısını işaret etti Koronavirüse yakalanan Eser Yenenler'den haber var