Afgan güvenlik güçlerinin saldırısında en az 35 sivil yaşamını yitirdi - Son Dakika

Afgan güvenlik güçlerinin saldırısında en az 35 sivil yaşamını yitirdi

23.09.2019 11:45
Afgan güvenlik güçlerinin saldırısında en az 35 sivil yaşamını yitirdi, System.String[]

Afganistan'da güvenlik güçlerinin saldırısında en az 35 sivil yaşamını yitirdi

Afganistan'ın güneyinde yer alan Helmand vilayetinin Musa Kale ilçesinde hükümet güçlerince düzenlenen bir saldırıda en az 35 sivil yaşamını yitirdi. Saldırıda 13 sivil de yaralandı.

Olay, pazar gecesi Afgan kuvvetlerinin Taliban örgütü tarafından intihar bombacılarının eğitimi için kullanılan bir eve düzenlenen baskın sırasında yaşandı.

Afgan güvenlik güçlerinin saldırısında en az 35 sivil yaşamını yitirdi

Kaynak: Euronews.com

Son Dakika Dünya Afgan güvenlik güçlerinin saldırısında en az 35 sivil yaşamını yitirdi - Son Dakika Dünya

YORUMLAR

Son Dakika

Sokak ortasında öldürülen Hazal'ın son mesajları ortaya çıktı: Silahla gelip beni bir yere kilitledi Son Dakika! Ermenistan'a ait 400 askerin bulunduğu 556'ncı alay taburunun tamamına yakını etkisiz hale getirildi Cem Yılmaz'dan Fahrettin Koca'ya çağrı: Sağlık personellerine moral toplantısı verin, ücret almadan gelirim Dolar 7,82 ile son iki haftanın en düşük seviyesini gördü Adana'da, morgda cenaze bekleyen çiftin otomobilindeki külçe altınlar çalındı Çoban uyuya kalınca kurtlar sürüye saldırdı: 30 koyun telef, 50'si kayıp 13 yaşındaki oğlu öldürülen anne: Bıçak görmeye dayanamıyorum Ermenistan'a cepheyi dar eden SİHA'lar, Azerbaycan halkının gündemi oldu: Ele geçirilen köylere "Bayraktar" adı verilsin