Afganistan'da Taliban Karakola Saldırdı - Son Dakika

Afganistan'da Taliban Karakola Saldırdı

14.02.2017 12:00
Afganistan'da Taliban Karakola Saldırdı, System.String[]

I Afganistan'ın kuzeyinde Faryab vilayetinde Taliban militanlarının karakola düzenlediği saldırıda 4 korucu öldü.

MEZAR-I Afganistan'ın kuzeyinde Faryab vilayetinde Taliban militanlarının karakola düzenlediği saldırıda 4 korucu öldü.

Faryab Emniyet Müdürlüğü sözcüsü Abdulkerim Yuriş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, militanların Faryab vilayetine bağlı Şirin Tegab ilçesindeki Gurzad korucu karakoluna saldırı düzenlediğini belirtti.

Saldırıda 4 korucunun yaşamını yitirdiğini, militanların karakolu ele geçirdiğini ifade eden Yuriş, karakolun geri alınması için bölgeye gönderilen takviye birliklerin militanlarla çatışmaya girdiğini kaydetti.

Taliban'dan yapılan açıklamada ise saldırıda 6 korucunun öldüğü, 2'sinin yaralandığı iddia edildi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Afganistan'da Taliban Karakola Saldırdı - Son Dakika


Son Dakika

Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın