Afili Aşk dizisinin Ayşe'si Burcu Özberk'ten 'doğum günü' itirafı: İlk defa kutladım - Son Dakika

Afili Aşk dizisinin Ayşe'si Burcu Özberk'ten 'doğum günü' itirafı: İlk defa kutladım

2 ay önce

Afili Aşk dizisinde Ayşe karakterini canlandıran Burcu Özberk, dün akşam arkadaşlarıyla 30'uncu yaş gününü kutladı. Parti sonrası magazin muhabirlerine şaşırtan bir itirafta bulunan Özberk, "Doğum günümü ilk defa kutladım" dedi.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Afili Aşk dizisinde canlandırdığı "Ayşe" karakteriyle izleyicilerin beğenisini toplayan Burcu Özberk, dün akşam arkadaşlarıyla 30'uncu yaş gününü kutladı.

"İLK DEFA KUTLADIM"

Dizideki partneri Çağlar Ertuğrul ve yakın arkadaşı Hande Erçel'in de katıldığı parti sonrası magazin muhabirlerine konuşan güzel oyuncu, şaşırtan bir itirafta bulundu. Özberk, doğum gününü ilk kez kutladığını belirterek, "Ben kendim ayarladım her şeyi. Başak var çok sevdiğim ajanstan ona dedim 30. yaş günüm çünkü hiçbir zaman kutlamadım. İlk defa kendi doğum günümü kutladım. 30.yaş günümü kutluyorum ben dedim." ifadelerini kullandı.

Ayrıca Burcu Özberk, doğum gününde en anlamlı hediyeyi de 'Burcu Özberk Fan Club'tan aldığını dile getirdi.

Afili Aşk dizisinin Ayşe'si Burcu Özberk'ten 'doğum günü' itirafı: İlk defa kutladım
Burcu Özberk'in paylaşımı sosyal medyayı salladı! Hayranlarından tam not aldı

Haber Yayın Tarihi: 12.12.2019 05:01 

YORUMLAR


Son Dakika

7 bin tane milli piyango bileti aldı, hiçbirine ikramiye çıkmadı
Erdoğan'ın çıkışı sonrası TİM düğmeye bastı! Etiketlerde 'Made in Türkiye' dönemi başlıyor Müge Anlı, 12 yaşındaki kızının tacizine sessiz kalan kadını yayından kovdu

Son Dakika Haberleri