Son Dakika Haberleri: Afrinli Kürt Amcanın İsyanı: YPG Bizde Ne Çocuk, Ne Namus Bıraktı

Afrinli Kürt Amcanın İsyanı: YPG Bizde Ne Çocuk, Ne Namus Bıraktı

5 ay önce

YPG zulmünden kurtulan Kürt amcanın anlattıkları duygulandırdı. Kürt Amca, "YPG'den kurtulduk. Ne namus, ne çocuk bıraktılar. Kardeşimiz Türklerin gözüne kurbanım." dedi.

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Afrin merkezini YPG'den kurtarmasından sonra bölgede yardım çalışmaları sürerken kameralara konuşan bir Kürt amca izleyenleri adeta ağlattı.

Kürt Amca, "PKK/YPG kurtulduk. Ne namus ve çocuk bıraktılar. 8 çocuğum vardı hepsi gitti. Kardeşlerimiz Türklerin gözüne kurban olayım." dedi.

"ARKADAŞLARIMIZ, TÜRKLER, MÜSLÜMANLAR GELDİ"

Afrin merkezde Kızılay ve Türk askeri bölgede yardım dağıtırken kameraları görünce konuşmaya başlayan amca "Allah'a şükür o köpeklerden kurtulduk. PKK/YPG kurtulduk. Arkadaşlarımız, Türkler, Müslümanlar gelmiş. Onların gözüne kurban olayım." ifadelerini kullandı.

"NE ÇOCUK KALDI, NE NAMUS"

Kürt amca, "Onlar biz de ne namus bıraktılar ne çocuk. Hepsi gitti. 8 çocuğum vardı. Hiçbiri kalmadı." dedi. ve gözyaşlarına boğulup sustu.
Türkiye için Korkutan Uyarı: Çok Ölümlü Doğa Afetinde Cesetleri Koyacak Yerimiz Yok Anıtkabir'de Atatürk'e Hakaret Eden Safiye İnci Gözaltına Alındı

Oğlunun Tabutunu 2 Eliyle Omuzlamıştı! KHK ile İhraç Edilen Afrin Şehidinin Babası Göreve İade Edildi