Son Dakika Haberleri: Afrinli Kürt Amcanın İsyanı: YPG Bizde Ne Çocuk, Ne Namus Bıraktı

Afrinli Kürt Amcanın İsyanı: YPG Bizde Ne Çocuk, Ne Namus Bıraktı

11 ay önce

YPG zulmünden kurtulan Kürt amcanın anlattıkları duygulandırdı. Kürt Amca, "YPG'den kurtulduk. Ne namus, ne çocuk bıraktılar. Kardeşimiz Türklerin gözüne kurbanım." dedi.

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Afrin merkezini YPG'den kurtarmasından sonra bölgede yardım çalışmaları sürerken kameralara konuşan bir Kürt amca izleyenleri adeta ağlattı.

Kürt Amca, "PKK/YPG kurtulduk. Ne namus ve çocuk bıraktılar. 8 çocuğum vardı hepsi gitti. Kardeşlerimiz Türklerin gözüne kurban olayım." dedi.

"ARKADAŞLARIMIZ, TÜRKLER, MÜSLÜMANLAR GELDİ"

Afrin merkezde Kızılay ve Türk askeri bölgede yardım dağıtırken kameraları görünce konuşmaya başlayan amca "Allah'a şükür o köpeklerden kurtulduk. PKK/YPG kurtulduk. Arkadaşlarımız, Türkler, Müslümanlar gelmiş. Onların gözüne kurban olayım." ifadelerini kullandı.

"NE ÇOCUK KALDI, NE NAMUS"

Kürt amca, "Onlar biz de ne namus bıraktılar ne çocuk. Hepsi gitti. 8 çocuğum vardı. Hiçbiri kalmadı." dedi. ve gözyaşlarına boğulup sustu.
Oyuncu Yalçın Dümer: Cumhurbaşkanı Erdoğan 'Evliliğiniz 6 Ayda Biter' Dedi, Öyle de Oldu Zengin Olma Hayali Kuran Defineciler, Kendilerini Patlattı

Nihat Hatipoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Sosyal Medya Üzerinden Teşekkür Etti