Son Dakika Haberleri: Afrin'e Sessiz Kalıp Alaska'ya Ağlayan Gupse Özay, Tepki Gelince Paylaşımını Sildi

Afrin'e Sessiz Kalıp Alaska'ya Ağlayan Gupse Özay, Tepki Gelince Paylaşımını Sildi

28 gün önce

Afrin operasyonuna tepkisiz kalan Gupse Özay, Alaska'daki depremle ilgili paylaşımda bulununca eleştiri yağmuruna tutuldu. Güzel oyuncu çok geçmeden paylaşımını kaldırmak zorunda kaldı.

 Türk Silahlı KuvvetleriTürkiye'nin sınırlarını teröristlerden temizlemek için Zeytin Dalı Harekatı'nı başlattı. Pek çok ünlü isim sosyal medya hesabından, harekata destek verirken destek vermeyen isimler arasında Gupse Özay yer aldı. Gupse, Alaska'daki deprem için üzülüp paylaşım yapınca eleştiri oklarının hedefi oldu.

MEHMETÇİK CANINI ORTAYA KOYUYOR

Bölgeye barış götürerek, huzur ve güvenlik ortamının sağlanması için elinden geleni yapan Mehmetçik, canını ortaya koymaya devam ediyor.

GUPSE ÖZAY'A TEPKİ

Türkiye'nin gündeminde kahramanlarımız varken açıklama yapmayan ünlülerden biri ise Gupse Özay oldu. Özay, Mehmetçik'in mücadelesine sessiz kalırken Alaska'da meydana gelen 8 büyüklüğündeki depreme tepkisini dile getirdi.

ELEŞTİRİ GELİNCE SİLDİ

Zeytin Dalı Harekatı'na ve şehit haberlerine sessiz kalan Gupse Özay, eleştiri yağmuruna tutulunca 'Alaska' paylaşımını silmek zorunda kaldı.

Afrin'e Sessiz Kalıp Alaska'ya Ağlayan Gupse Özay, Tepkilere Cevap Verdi: Haklılar!


YORUMLAR


Defne Samyeli ve Kızının Süper Minisi Katıldıkları Davete Damga Vurdu Türk SİHA'ları Esad Güçlerini Canlı Yayında Böyle Vurdu

Öfkeli Çoban, Sürüsüne Çarpan Minibüsü Ateşe Verdi