Son Dakika Haberleri: Afrin Gazisi Astsubay Hüseyin Çakır Baba Ocağı Silifke'ye Getirildi

Afrin Gazisi Astsubay Hüseyin Çakır Baba Ocağı Silifke'ye Getirildi

9 ay önce

Afrin gazisi Astsubay Hüseyin Çakır baba ocağı Silifke'ye getirildi Daha önce Fırat Kalkanı Operasyonuna katılan Astsubay Hüseyin Çakır: "Yaralarım iyileşince tekrardan görevime döneceğim"MERSİN - Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Suriye'nin Afrin bölgesinde terör örgütü PYD/PKK...

Afrin gazisi Astsubay Hüseyin Çakır baba ocağı Silifke'ye getirildi
Daha önce Fırat Kalkanı Operasyonuna katılan Astsubay Hüseyin Çakır: "Yaralarım iyileşince tekrardan görevime döneceğim"

MERSİN - Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Suriye'nin Afrin bölgesinde terör örgütü PYD/ PKK mensuplarınca düzenlenen saldırı sonucu yaralanan Piyade Astsubay Üstçavuş Hüseyin Çakır tedavi gördüğü Mersin Şehir Hastanesi'nden taburcu edilerek baba ocağı Mersin'in Silifke ilçesine getirildi.
Annesi Fahriye, eşi Hicran ve yakınları tarafından Silifke'de ki evine getirilen Hüseyin Çakır'a Silifkeliler geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
MHP Silifke İlçe Teşkilatı ve Ülkü Ocakları Başkanı Murat Sezer'in de ziyaret ettiği Hüseyin Çakır'ın sağlık durumumun iyi olduğu belirtildi.
En kısa sürede iyileşip tekrardan arkadaşlarının yanına döneceğini belirten Hüseyin Çakır, "7 Şubat 2018 tarihinde Afrin harekatında yaralandım. Yaralı bölgeden tahliye edilerek, ilk önce Kilis Devlet Hastanesine sevk edildim. Burada bir gün kaldım. Bacağımda ve omzumda şarapnel parçaları vardı. Daha sonra Kilis'ten Mersin Şehir Hastanesine geldim. Burada ameliyat oldum. Bacağım ve kolumdaki şarapnel parçaları çıkarıldı. Şu an evime geldim çok şükür iyiyim. İyileşince tekrar görevime döneceğim. Bundan önceki Fırat Kalkanı operasyonunda da görevde bulundum. Başarılı bir şekilde görevimiz yerine getirdik. Yaralarım iyileşince tekrardan görevime döneceğim. Arkadaşlarımız moralini hiç bozmasınlar. Moralini yüksek tutsunlar. Yanlarında olduğumu bilsinler. En kısa sürede yanlarında olacağım" dedi.
Anne Fahriye Çakır, çok mutlu olduğunu belirterek, "Çok mutluyum. Allah bize çocuğumuzu bağışladı. Öbür çocuklarımıza da Allan güç kuvvet versin. Binlerce şükür rabbim oğlumuz bize bağışladı" diye konuştu.
Eşinin sağlık durumunun iyi olduğunu belirten Hicran Çakır ise, kendilerini ziyarete gelen, arayan soran ve eşinin sağlık durumu için yardım eden herkese teşekkür ettiğini söyledi.Cumhurbaşkanı Erdoğan Erken Emeklilik Tartışmalarına Son Noktayı Koydu Son Dakika! Erdoğan'dan Tek Cümlelik Rahip Brunson Çıkışı: Türk Adaleti Kararını Verdi

Son Dakika! Erdoğan'dan "İlişkiler Normale Dönecek" Diyen Trump'a Yanıt: Geciken Bir Açıklama