Afrin Şehidi Halil İbrahim Aygül'ün Acı Haberi, Bursa'daki Babasına Verildi (2) - Son Dakika

Afrin Şehidi Halil İbrahim Aygül'ün Acı Haberi, Bursa'daki Babasına Verildi (2)

04.02.2018 01:00
Afrin Şehidi Halil İbrahim Aygül'ün Acı Haberi, Bursa'daki Babasına Verildi (2), System.String[]

ŞEHİT BABASINDAN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A, 'VATAN SAĞOLSUN'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, saldırıda şehit Düşen Halil İbrahim Aygül'ün babası Mustafa Aygül'ü arayarak taziyede bulunarak başsağlığı diledi.

ŞEHİT BABASINDAN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A, 'VATAN SAĞOLSUN'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, saldırıda şehit Düşen Halil İbrahim Aygül'ün babası Mustafa Aygül'ü arayarak taziyede bulunarak başsağlığı diledi.

Telefon görüşmesinde şehit babası Mustafa Aygül, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a 'Vatan Sağolsun' dedi. İnegöl Kaymakamı Ali Akça, "Babası İnegöl'de ikamet ediyor. Biz de babasını ziyaret ederek taziyede bulunduk. Şehidimizin annesi Çorum Alaca'da ikamet ediyor. Şehidimiz de Alaca ilçesine defnedilecek. Şehidimizin ailesine sabır diliyorum. Vatan sağolsun" dedi. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, "Hepimizin başı sağolsun. Var olma mücadelesi veriliyor. 5 şehitten bir tanesi de İnegöllü. İnegöl şehidine sahip çıktı, her zaman olduğu gibi. Biz de ailemizin bu acılı anında yanında olmak istedik. Şehit haberleri bizi daha çok birbirimize bağlıyor. Allah'ın izniyle birlik ve beraberliğimiz bozulmayacak. Vatan sağolsun" diye konuştu. Baba Mustafa Aygül ve yakınları cenaze töreni için Çorum'un Alaca ilçesine doğru yola çıktı.

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Afrin Şehidi Halil İbrahim Aygül'ün Acı Haberi, Bursa'daki Babasına Verildi (2) - Son Dakika


Son Dakika

Meteoroloji uyardı: Hem sağanak hem fırtına geliyor Çukur'da Çağatay Erdenet sürprizi! Nejat İşler, diziye geri döndü FETÖ iddiası sonrası İYİ Partili Ümit Özdağ'ın ihracı için ilk adım atıldı Şeyma Subaşı, vücudunu yağladığı anları paylaştı İflas kararı verilen İstanbul Bilişim'in raporu, aile hesabına milyonlarca liranın gönderildiğini ortaya çıkardı Suudi Arabistan'da Türk mallarına boykota ülkenin en büyük süpermarket zinciri de katıldı Sıla ve Hazer Amani çiftinin sık sık ayrılıp barıştığı öne sürüldü İmamoğlu'nun 2020 diye paylaştığı fotoğraf 2014 yılına ait çıktı