Afrin Şehidinin Babasından Erdoğan'a: Vatan Sağ Olsun - Son Dakika

Afrin Şehidinin Babasından Erdoğan'a: Vatan Sağ Olsun

04.02.2018 10:00
Afrin Şehidinin Babasından Erdoğan'a: Vatan Sağ Olsun, System.String[]

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın telefonda başsağlığı dilediği Afrin şehidi Halil İbrahim Aygül'ün babası Mustafa Aygül, "Vatan sağ olsun." dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, saldırıda şehit düşen Halil İbrahim Aygül'ün babası Mustafa Aygül'ü arayarak taziyede bulunarak başsağlığı diledi. Telefon görüşmesinde şehit babası Mustafa Aygül, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a 'Vatan Sağ olsun' dedi.

"ŞEHİDİMİZİN AİLESİNE SABIR DİLİYORUM"

İnegöl Kaymakamı Ali Akça, "Babası İnegöl'de ikamet ediyor. Biz de babasını ziyaret ederek taziyede bulunduk. Şehidimizin annesi Çorum Alaca'da ikamet ediyor. Şehidimiz de Alaca ilçesine defnedilecek. Şehidimizin ailesine sabır diliyorum. Vatan sağ olsun" dedi.

"İNEGÖL ŞEHİDİNE SAHİP ÇIKTI"

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, "Hepimizin başı sağ olsun. Var olma mücadelesi veriliyor. 5 şehitten bir tanesi de İnegöllü. İnegöl şehidine sahip çıktı, her zaman olduğu gibi. Biz de ailemizin bu acılı anında yanında olmak istedik. Şehit haberleri bizi daha çok birbirimize bağlıyor. Allah'ın izniyle birlik ve beraberliğimiz bozulmayacak. Vatan sağ olsun" diye konuştu. Baba Mustafa Aygül ve yakınları cenaze töreni için Çorum'un Alaca ilçesine doğru yola çıktı.

Afrin Şehidinin Babasından Erdoğan'a: Vatan Sağ Olsun

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Afrin Şehidinin Babasından Erdoğan'a: Vatan Sağ Olsun - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika! Aliyev: Eğer Azerbaycan'a dış müdahale olursa, Türk F-16'larını semada göreceksiniz Son Dakika! Aliyev, Ermenistan'a silah gönderen ülkelere yüklendi: Listesi bende var, ateşkes isteyen niye silah gönderir? Kim Milyoner Olmak İster'den 125 bin TL kazanan Hikmet Karakurt, kardeşine verdiği sözü tuttu Altın gibi sürekli yükseliyor! Ihlamurun kilosu 220 lira oldu, vatandaş gramla satın alıyor Son dakika: Altının gram fiyatı 493 lira ile rekor tazeledi Yarı çıplak haldeki genç, 5. kattan böyle düştü Vicdansızların sıpaya yaptığı işkence cezasız kalmadı Dedesi yaşındaki adamın istismar ettiği küçük kız: Özel bölgemi kıyafetimin üstünden elledi