Son Dakika Haberleri: Afrin Şehidi Pilot Yüzbaşı, Son Yolculuğuna Uğurlandı

Afrin Şehidi Pilot Yüzbaşı, Son Yolculuğuna Uğurlandı

2 yıl önce

Afrin şehidi pilot yüzbaşı, son yolculuğuna uğurlandı Şehidin cenazesinde gözyaşları sel olduİZMİR - Suriye Afrin'de devam eden operasyonlar sırasında kırıma uğrayan helikopterde şehit olan Şehit Kurmay Pilot Yüzbaşı Mehmet İlker Karaman (33), İzmir'de son yolculuğuna uğurlandı.

Afrin Şehidi Pilot Yüzbaşı, Son Yolculuğuna Uğurlandı, System.String[]

Afrin şehidi pilot yüzbaşı, son yolculuğuna uğurlandı

Şehidin cenazesinde gözyaşları sel oldu


İZMİR - Suriye Afrin'de devam eden operasyonlar sırasında kırıma uğrayan helikopterde şehit olan Şehit Kurmay Pilot Yüzbaşı Mehmet İlker Karaman (33), İzmir'de son yolculuğuna uğurlandı. Yüzlerce kişinin katıldığı cenaze töreninde gözyaşları sel oldu.

Türk Silahlı Kuvvetlerinin Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Suriye Afrin'de yürüttüğü operasyon sırasında kırıma uğrayan helikopterde şehit olan Şehit Kurmay Pilot Yüzbaşı Mehmet İlker Karaman için İzmir'de cenaze töreni düzenlendi. Şehit Pilot Yüzbaşı Mehmet İlker Karaman, öğle namazını müteakip Bostanlı Beşikçioğlu Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı. Şehidin cenazesinde; İzmir şehidin eşi Duygu Karaman, şehidin annesi Ayşe Karaman ve şehidin babası emekli emniyet müdürü Uğur Salim Karaman ve şehidin kardeşleri Harika Cebrenur Karaman Ahmet Türker Karaman gözyaşları içinde şehidin tabutuna sarıldı. Şehidin annesi feryat ederken, baba ise "Kahraman oğlum, yakışıklı oğlum" diyerek gözyaşı döktü.

Ağlayan askerin gözyaşını şehidin yakını sildi

Şehidin cenaze törenine; Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, İzmir Valisi Erol Ayyıldız, İzmir İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, AK Parti ve CHP İzmir Milletvekilleri ile yüzlerce vatandaş katıldı. Şehit Karaman için düzenlenen geçiş töreninde ise aile ayakta durmakta güçlük çekerken, çok sayıda vatandaş da gözyaşlarına boğuldu. Cenaze töreninde sık sık "Şehitler ölmez, vatan bölünmez" sloganları atıldı. Cenaze töreni sırasında gözyaşlarını tutamayan askerin gözyaşlarını ise şehidin yakınlarından biri sildi.

Afrin Şehidi Pilot Yüzbaşı, Son Yolculuğuna Uğurlandı

Haber Yayın Tarihi: 11.02.2018 03:40 Kaynak: İHAVergi cezalarında uzlaşmayla indirim
Tarım Bakanlığı'nın kara listesindeki bu çikolata ve içeceklere dikkat İYİ Parti İlçe Başkanlığı'ndan Bahçeli hakkında skandal paylaşım