Son Dakika Haberleri: Afşin Ziraat Odas Tarafından Muhtarlarla Danışma Toplantısı Düzenlendi

Afşin Ziraat Odas Tarafından Muhtarlarla Danışma Toplantısı Düzenlendi

6 yıl önce

Afşin Ziraat Odası tarafından, 30 Mart yerel seçimler ardından seçilen muhtarlarla bir araya gelerek danışma toplantısı düzenledi.

Afşin Ziraat Odas Tarafından Muhtarlarla Danışma Toplantısı Düzenlendi, System.String[]

Afşin Ziraat Odası tarafından, 30 Mart yerel seçimler ardından seçilen muhtarlarla bir araya gelerek danışma toplantısı düzenledi.


Afşin Ziraat Odası Başkanı Hasan Akpınar, bir araya geldiği muhtarlara yeni görevlerinde başarılar diledi.


Herkesin ortak noktesının ilçeye hizmet etmek olduğunu dile getiren Akpınar, "Yerel seçimleri geride bıraktık. Bu seçimde ilçemizde muhtarlarımızın yaklaşık yüzde 70'i değişti. Bizlerde oda olarak bir yemek tertip ettik ve muhtarlarımızla bir araya geldik. Mahalle muhtarlarımızla tanıştık ve sohbet ettik. Tanışma yemeğimize katılan tüm muhtarlarımıza teşekkür ediyorum ve görevlerinde başarılar diliyorum" dedi.


Programa, Afşin Kaymakamı Fatih Aksoy, Afşin Garnizon Komutanı Yüzbaşı İdris Tom, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, Afşin Milli Eğitim Müdürü Yasin Fırat, daire amirleri ile muhtarlar katıldı. - Kahramanmaraş

Haber Yayın Tarihi: 23.04.2014 03:26 Kaynak: AACruzeiro küme düştü
Elon Musk, yeni oyuncağı Cybertruck ile sokaklarda görüntülendi Genç polis, "Vuramazsın, sıkamazsın" diyen eşi tarafından öldürüldü