"Afyon İçin Vefa Vakti" kampanyası yoğun ilgi gördü - Son Dakika

"Afyon İçin Vefa Vakti" kampanyası yoğun ilgi gördü

17.04.2020 11:20

Afyonkarahisar Belediyesi öncülüğünde iş insanları, sivil toplum kuruluşları ve hayırsever vatandaşların katkılarıyla düzenlenen "Afyon İçin Vefa Vakti" kampanyasında toplanan 10 binin üzerindeki gıda paketi ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılmaya başlandı.

Afyonkarahisar Belediyesi öncülüğünde iş insanları, sivil toplum kuruluşları ve hayırsever vatandaşların katkılarıyla düzenlenen "Afyon İçin Vefa Vakti" kampanyasında toplanan 10 binin üzerindeki gıda paketi ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılmaya başlandı.

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO), Afyonkarahisar Ticaret Borsası (ATB), Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (ESOB), MÜSİAD, AFSİAD, TÜMSİAD, Afyonkarahisar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nın iş birliğinde düzenlenen "Afyon İçin Vefa Vakti" kampanyası büyük ilgi gördü.

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, kampanyaya gösterilen duyarlılıktan dolayı tüm hayırseverlere teşekkür etti.

Düzenlenen bu kampanyada hayırseverlerle ihtiyaç sahiplerini buluşturduklarını belirten Zeybek, şöyle devam etti:

"ATSO Başkanı Hüsnü Serteser ile kampanyayı istişare ettik. İşadamlarımıza duyuru yaptık. Ticaret ve Sanayi Odası, Ticaret Borsası, MÜSİAD, AFSİAD, TÜMSİAD, Esnaf ve Sanatlarlar Odalar Birliğimiz ve hayırseverlerimizle birlikte 10 bin gıda paketi hedeflemiştik. Hayırseverlerimiz çok duyarlı oldu. 7'den 77'ye herkes yardım etmek için gayret sarf etti. Hedefimizi aştığımızı ifade edebilirim."

Ramazan ayı öncesi ihtiyaç sahiplerine yardım paketlerinin ulaşacağını aktaran Zeybek, önümüzdeki hafta Ramazan-ı Şerif'in başladığını kaydetti.

Zeybek, "Ramazan ayından önce ihtiyaç sahibi vatandaşlara bize emanet edilen bu gıda yardımlarını ulaştıralım diyerek yola çıktık. Yardım kolileri, görevlilerimiz tarafından ihtiyaç sahiplerinin evlerine gidilerek teslim edilecek. Emeği geçen herkese ve yardım eden hayır sahiplerimize teşekkür ediyorum." ifadesini kullandı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel 'Afyon İçin Vefa Vakti' kampanyası yoğun ilgi gördü - Son Dakika


Son Dakika

G.Saray'ın gündemindeki İrfan Can Arda Turan'ın paylaşımını beğendi Eşiyle sokakta yürürken silahlı saldırıya uğrayan ayakkabıcı hayatını kaybetti Türkiye koronavirüs aşısında üçüncü adıma geçiyor Yunanistan batı karasularındaki egemenlik sahasını genişletti, Türkiye'den jet tepki geldi Biden, başkan olarak ilk belgelerini imzaladı Trump görevinin son gününde BAE'ye F-35 savaş uçağı satışına onay verdi, Biden anlaşmayı gözden geçirecek Müge Anlı'ya Ümitcan Uygun cephesinden ölüm tehditleri yağmaya devam ediyor Otopark çıkışında ödeme yapmak isteyen genç kadının kafası ödeme cihazı ve aracının kapısına sıkıştı