"Ahilik Haftası" kutlandı - Son Dakika

"Ahilik Haftası" kutlandı

14.09.2020 13:57

Afyonkarahisar'da Ahilik Haftası etkinlikleri kapsamında tören düzenlendi.

Afyonkarahisar'da Ahilik Haftası etkinlikleri kapsamında tören düzenlendi.

Kocatepe parkında gerçekleştirilen törende, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Afyonkarahisar Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi, Atatürk Anıtı'na çelenk sundu.

Saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı'nın okunmasıyla sona eren törene, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Mustafa Gül, Afyonkarahisar Esnaf Odaları Birliği Başkanı Abdülkadir Konak, Afyonkarahisar Ticaret İl Müdürü Ferhat Sümer, Afyonkarahisar Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Temsilen Muhasebe Müdürü Mustafa Büyükben, esnaf odalarının başkan ve temsilcileri katıldı.

Kutlama komitesi daha sonra Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek ve Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'e ziyarette bulundu.

Kutlama komitesi esnaflıktan iş adamlığına geçiş yapan Afyonkarahisarlı iş insanı Süleyman Kırlıoğlu'nu da ziyaret ederek plaket verdi.

 Ahilik Haftası kutlandı
 Ahilik Haftası kutlandı
 Ahilik Haftası kutlandı
 Ahilik Haftası kutlandı

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel 'Ahilik Haftası' kutlandı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Dev kargo gemisi, zodyak botla nasıl kaçırıldı? Konunun uzmanı, korsanların korkunç yöntemini anlattı Cemal Hünal'ın ardından Survivor'da bir diskalifiye şoku daha! Ünlülerden bir yarışmacı daha adaya veda etti İtalya'da veri hatası nedeniyle bir hafta sokağa çıkma kısıtlaması uygulandı Deniz Akkaya, iç çamaşırlı yatak pozlarıyla sosyal medyayı salladı Meteoroloji'den peş peşe uyarılar! 6 kentimizde kuvvetli yağış, 4 bölgede de fırtına bekleniyor Erkek arkadaşı, 16 yaşındaki kız çocuğunu istismar etti! Mide bulandıran olay karnı büyüyünce ortaya çıktı Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in küvet sahnesi gündeme damga vurdu Yasmin Erbil kırmızı elbiseli pozuyla nefesleri kesti