Afyonkarahisar'da apart, otel ve iş yerlerine yönelik denetim - Son Dakika

Afyonkarahisar'da apart, otel ve iş yerlerine yönelik denetim

23.02.2021 15:29

- Afyonkarahisar'da apart, otel ve iş yerlerine yönelik denetim Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek'in talimatlarıyla aralarında kamu kurumları, emniyet ve zabıta mensuplarının bulunduğu ekipler, Erenler bölgesindeki apart, pansiyon ve işletmelere yönelik denetim yaptı.

- Afyonkarahisar'da apart, otel ve iş yerlerine yönelik denetim

AFYONKARAHİSAR - Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek'in talimatlarıyla aralarında kamu kurumları, emniyet ve zabıta mensuplarının bulunduğu ekipler, Erenler bölgesindeki apart, pansiyon ve işletmelere yönelik denetim yaptı.

İl Emniyet Müdürlüğü, zabıta müdürlüğü, Tarım ve Orman Müdürlüğü, SGK ve maliye ekiplerinin yer aldığı denetimlerde Erenler mahallesinde yer alan apart, oteller, pansiyonlar, marketler ve işyerleri denetlendi. Denetimlerle ilgili açıklamalarda bulunan Zabıta Müdürü Taner Çelik, kamu kurumları işbirliği Erenler Bölgesi'nde yapılan denetimleri hızlandırdıklarını söyledi. Erenler Bölgesi'nin başlı başına apart otellerin pansiyonların bulunduğu her türlü yiyecek içeceğin satışının yapıldığı bir bölge olduğunu söyleyen Taner Çelik şunları söyledi:

"Pandemi dolayısıyla pek çok yer kapalı ancak bazı iş kolları da burada çalışmalarını sürdürüyor. Ruhsatlandırma konusunda gerekli hassasiyetin gösterileceğini herkesin bilmesini istiyoruz. Ruhsat denetimlerimizin yanı sıra yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçmeyi de amaçlıyoruz. Şehrimizin Erenler Bölgesinin kötü anılmasını istemiyoruz. Esnafımıza ve bacasız fabrika olan öğrencilerimize her türlü desteği vereceğimizi ifade ediyoruz. Bu konuda tüm kamu kuruluşlarla beraber hareket ediyoruz. İşbirliği halindeyiz.

Afyonkarahisar'da apart, otel ve iş yerlerine yönelik denetim
Afyonkarahisar'da apart, otel ve iş yerlerine yönelik denetim
Afyonkarahisar'da apart, otel ve iş yerlerine yönelik denetim
Afyonkarahisar'da apart, otel ve iş yerlerine yönelik denetim

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Afyonkarahisar'da apart, otel ve iş yerlerine yönelik denetim - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Myanmar'daki darbe karşıtı gösterilerde can kaybı 33'e yükseldi Google, web sayfası izleme özelliğini kaldırıyor Duş almak için girdiği banyoda sigara yaktı, doğal gazlı şofben patladı Öldü sanılıp morga kaldırılan adam, otopsi yapılırken uyandı Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu el ele yakalandı Baba oğul birer gün arayla koronavirüsten hayatını kaybetti Nefes darlığı ve şiddetli ağrı için hastaneye gitti, ciğerinden Arnavut biberi çıktı Babasının "Rabbime kurban ettim" diyerek boğazını kestiği çocuğun sağlığı iyiye gidiyor