Afyonkarahisar'da Eğitime Kar Engeli - Son Dakika

Afyonkarahisar'da Eğitime Kar Engeli

11.01.2012 18:21
Afyonkarahisar'da Eğitime Kar Engeli, System.String[]

Afyonkarahisar'da il merkezi ve Emirdağ ilçesinde eğitime yarın da ara verildiği bildirildi.

Afyonkarahisar'da il merkezi ve Emirdağ ilçesinde eğitime yarın da ara verildiği bildirildi.

Alınan bilgiye göre, Afyonkarahisar ve Emirdağ'da, kar yağışı ve tipinin ulaşımı olumsuz etkilemesi dolayısıyla bugün eğitime ara verilmişti.

Söz konusu yerleşim birimlerinde elverişsiz hava koşullarının devam etmesi yüzünden ilköğretim ve liselerde eğitime yarın da ara verilecek.

İl merkezindeki resmi kurum ve kuruluşlarda çalışan engelliler ise yarın idari izinli sayılacak.

Bu arada, il genelinde kar yağışı ve tipi nedeniyle ulaşıma kapanan 219 köy yolunun açılması için İl Özel İdaresine bağlı 9 ekip, 9 greyder, 4 kepçe, 7 kamyon ve 7 pikapla çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

- AFYONKARAHİSAR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Afyonkarahisar'da Eğitime Kar Engeli - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Leipzig maçında sakatlanan Başakşehir'li Caiçara, hastaneye kaldırıldı Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı: Vaka sayılarında ve hastane başvurularında 2 kat artış var Yunanistan'dan 3 Avrupa ülkesine "Türkiye'ye silah satmayın" çağrısı Prof. Dr. Naci Görür, İstanbul depreminde riskli bölgeleri açıkladı: Haliç'ten başlayıp Silivri'ye giden 10 km içindeki kuşak çürük Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti Azerbaycan ordusu, Ermenistan işgalindeki Gubadlı'yı iki taraftan kuşattı! Bölge her an kontrol altına alınabilir İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı