Afyonkarahisar'da İŞKUR hizmet noktası protokolü imzalandı - Son Dakika

Afyonkarahisar'da İŞKUR hizmet noktası protokolü imzalandı

28.02.2020 15:06
Afyonkarahisar'da İŞKUR hizmet noktası protokolü imzalandı, System.String[]

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ile Afyonkarahisar Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) arasında hizmet noktası protokolü imzalandı.

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ile Afyonkarahisar Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) arasında hizmet noktası protokolü imzalandı.

ATSO'da düzenlenen imza törenine ATSO Başkan Yardımcısı Mustafa Gül ile İŞKUR Afyonkarahisar İl Müdürü Ahmet Karakaya katıldı.

Karakaya, protokol ile ilgili verdiği bilgide şunları dile getirdi.

"Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası'nda hizmet noktası oluşturmak için çalışma başlattık. Burada oluşturulacak noktada işçi arayan oda üyelerimiz daha hızlı sonuç alabilecek. Burada yetkilendirilen personeller işçi ile iş arayanı daha çabuk buluşturacak."

Gül ise, Afyonkarahisar'ın istihdam sağlama açısından verilen sözleri fazlasıyla yerine getirdiğine değinerek, "Bu çalışma ile istihdama yönelik, işsizliğin azaltılmasına yönelik işlemlerimizi burada da gerçekleştireceğiz. Afyonkarahisar istihdam açısından başlatılan seferberlikte 10 bin istihdam sözünü yerine getirmiştir. Bu tür çalışmaları İŞKUR ile birlikte yapmaya devam edeceğiz." diye konuştu.

Daha sonra iki kurum arasında işbirliği protokolü imzalandı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Afyonkarahisar'da İŞKUR hizmet noktası protokolü imzalandı - Son Dakika


Son Dakika

Dev derbide ortalık karıştı! İbra'nın üzerine yürüyen Lukaku zor sakinleştirildi Türkiye'yi ağlatan videosu kurgu çıkan YouTuber Fariz hakkında gözaltına alındı Hatay'da, "kaçak etüt merkezinde çocuğa taciz" iddiasına soruşturma Kılıçdaroğlu, İnce'nin kuracağı partiye katılacağı iddia edilen 3 vekil ile görüştü 7 binden fazla kişiyi 150 milyon TL dolandıran çete üyelerinden 19'u tutuklandı Cumhurbaşkanlığı'ndan makam aracı kararı! Türkiye yatırımından vazgeçen Volkswagen dönemi bitiyor Türkiye'yi dünyaya tanıtacak 19 şefin isimleri belli oldu Birlikte kaçtığı 3 çocuklu kadının kocasını sokakta görünce kurşun yağdırdı