Son Dakika Haberleri: Afyonkarahisar'da Komutan Eşlerinden El Sanatları Sergisi

Afyonkarahisar'da Komutan Eşlerinden El Sanatları Sergisi

5 yıl önce

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından düzenlenen el sanatları kursuna katılan komutan eşleri, kurs boyunca yaptıkları eserleri sundu.

Afyonkarahisar'da Komutan Eşlerinden El Sanatları Sergisi, System.String[]

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından düzenlenen el sanatları kursuna katılan komutan eşleri, kurs boyunca yaptıkları eserleri sundu.


Afyonkarahisar Belediyesi, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'nce düzenlenen el sanatları kurslarına bir yenisini daha ekledi. Komutan eşlerine düzenlenen kurs sonrası üç boyutlu rölyef, cam eşya süsleme ve el sanatlarından oluşan eserler sergide buluştu.


El Sanatları Öğretmenleri Güler İmre ve Aygen Seval Diker tarafından dört ay süresince komutan eşlerine üç boyutlu rölyef ve cam eşya süsleme kursu verildi. Edindikleri tecrübeleri sergide bir araya getiren komutan eşleri el emeği, göz nuru ile yaptıkları eserlerle sergiye katılanlardan tam not aldı.


Orduevi'nde düzenlenen sergi açılışına, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Gökhan İsmet Gülmez ve eşi Hülya Gülmez,  İl Jandarma Komutanı Kenan Topçu'nun eşi Konca Gül Topçu, Belediye Başkan Yardımcısı Ayfer Örten, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Emel Sarlık, kursiyer ve davetliler katıldı.

Haber Yayın Tarihi: 10.06.2015 04:38 Kaynak: AAAlkollü araç kullanan Seda Sayan'ın ehliyetine el konuldu
Recep Sert, eşiyle birlikte cezaevini boyladı Sendika başkanından şaka gibi makam aracı açıklaması: 1,3 milyona kampanyayla aldım