Şaşkınlık yaratan hırsızlık! Çalınan eşyayı duyanlar kulaklarına inanamadı - Son Dakika

Şaşkınlık yaratan hırsızlık! Çalınan eşyayı duyanlar kulaklarına inanamadı

19.08.2022 20:22

Afyonkarahisar'da yaşanan bir hırsızlık olayı şaşkına çevirdi. Umumi tuvalete giren şahıslar, pisuarlara zarar verip bir alaturka tuvaletin taşını ise çalarak ortadan kayboldu.

Afyonkarahisar'da yaşanan hırsızlık olayı akıllara durgunluk verdi. Kent merkezi Yenice mahallesinde bir umumi tuvalete giren hırsızlar, çaldıkları eşyayla herkesi hayrete düşürdü.

TUVALET TAŞINI ÇALDILAR

Fuar Alanı olarak bilinen mesirelik alanda kimliği belirsiz kişi veya kişiler, girdikleri tuvalette pisuarlarına zarar verip alaturka bir taşı yerinden çıkararak çaldı.

Bir garip hırsızlık olayı! Çalınan eşya herkesi hayreti düşürdü

60 BİN TL'LİK HASAR

Meydana gelen olayda tuvalette büyük hasar meydana geldi. Pisuarları kıran hırsızlar, işletmeye 60 bin TL'lik zarar verdi.

Bir garip hırsızlık olayı! Çalınan eşya herkesi hayreti düşürdü
YORUMLAR
500
Bakan Özer uzman ve başöğretmen sınavına başvuranların sayısını açıkladı Bakan Özer uzman ve başöğretmen sınavına başvuranların sayısını açıkladı Afyonkarahisar'da '4. Uluslararası GastroAfyon Turizm ve Lezzet Festivali' başladı Afyonkarahisar'da '4. Uluslararası GastroAfyon Turizm ve Lezzet Festivali' başladı Afyonkarahisar'da 7 yıl 9 ay hapis cezası bulunan firari hükümlü yakalandı Afyonkarahisar'da 7 yıl 9 ay hapis cezası bulunan firari hükümlü yakalandı
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Şaşkınlık yaratan hırsızlık! Çalınan eşyayı duyanlar kulaklarına inanamadı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement