Afyonkarahisar'da Sis Etkili Oluyor - Son Dakika

Afyonkarahisar'da Sis Etkili Oluyor

05.01.2012 12:20
Afyonkarahisar'da Sis Etkili Oluyor, System.String[]

Afyonkarahisar'da yoğun sis nedeniyle görüş mesafesinin 25 metreye düştüğü bildirildi.

Afyonkarahisar'da yoğun sis nedeniyle görüş mesafesinin 25 metreye düştüğü bildirildi.

Afyonkarahisar'da yaklaşık bir haftadır aralıklarla devam eden yoğun sis, özellikle sabah ve akşam saatlerinde etkisini artırıyor. Gün boyu etkili olan sis, kent merkezinde günlük hayatta olumsuzlukların yaşanmasına neden oluyor.

Akşam saatlerinde etkisini artıran sis nedeniyle kent merkezinde görüş mesafesi 25 metreye kadar düştü.

Öte yandan, şehri tamamen etkisi altına alan sis, ilginç görüntüleri de beraberinde getirdi. 224 metre yüksekliğindeki Afyon Kalesi sis nedeniyle adeta bulutların üzerindeymiş görüntüsü verdi.

Sisin Afyonkarahisar'daki etkisini hafta sonuna kadar sürdüreceği bildirildi.

- AFYONKARAHİSAR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Afyonkarahisar'da Sis Etkili Oluyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Fransa, Erdoğan'ın Macron hakkındaki sözlerinin ardından Ankara Büyükelçisi'ni geri çağırdı Milli Savunma Bakanlığı, ABD'nin S-400'lerle ilgili sığındığı tek bahaneyi çürüttü: NATO sistemine entegre edilmeyecek Oyunu kullanan ABD Başkanı'ndan ilginç sözler: Trump adında bir adama oy verdim Uçuruma yuvarlanan otomobil hurdaya döndü! Feci kazada anne ve kızı yaşamını yitirdi Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek Sağlık Bakanlığı'nın korona raporunda İstanbul ile birlikte alarm veren 3 şehir dikkat çekti Şafak Sezer, lüks villasını 9 milyon 700 bin TL'ye satışa çıkardı