Afyonkarahisar'daki Patlama - Son Dakika

Afyonkarahisar'daki Patlama

06.09.2012 20:15
Afyonkarahisar'daki Patlama, System.String[]

Afyonkarahisar'da mühimmat deposunda meydana gelen patlamada şehit olan Astsubay Kıdemli Çavuş Murat Döğer ve er Bayram Uluer'in Ankara'daki evlerinde yas var.

Afyonkarahisar'da mühimmat deposunda meydana gelen patlamada şehit olan Astsubay Kıdemli Çavuş Murat Döğer ve er Bayram Uluer'in Ankara'daki evlerinde yas var.

Bir buçuk yıldır evli olduğu öğrenilen şehit Döğer'in Pursaklar'daki baba evinin bulunduğu apartmana büyük bir Türk bayrağı asıldı. Döğer'in komşularının da evlerine Türk bayrakları astıkları gözlendi.

Patlamanın ardından Afyonkarahisar'a giden baba Haydar ve anne Nermin Döğer'in de aralarında bulunduğu şehit yakınlarının, Ankara'ya dönmek üzere yola çıktıkları öğrenildi.

Öte yandan, apartmanın önüne Pursaklar Belediyesi'nce taziye çadırı kuruldu.

-Şehit er Uluer'in evinin bulunduğu sokak bayraklarla donatıldı-

Kepçe operatörlüğü yaptığı öğrenilen şehit er Bayram Uluer'in, Keçiören ilçesi Yükseltepe Mahallesi'ndeki bir evde yaşayan baba ocağında da yas var.

Anne Nurdane ve babası Arif Uluer, patlamayı haber aldıktan sonra Afyonkarahisar'a giderken, eve taziye için gelenleri akrabaları karşıladı.

Şehidin baba ocağının bulunduğu sokakta komşularının yanı sıra Keçiören Belediyesi ile Ankara Büyükşehir Belediyesi de Türk bayrakları astı.

İki belediye, kurduğu taziye çadırlarında ve şehidin evinde vatandaşlara pide ve çorba dağıttı.

Muhabir: Hüseyin Gazi Kaykı - Ertuğrul Subaşı

Yayıncı: Tarkan Demir - ANKARA

Afyonkarahisar'daki Patlama
Afyonkarahisar'daki Patlama

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Afyonkarahisar'daki Patlama - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika! Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev: Ermenistan'a diz çöktürdük Bir saatlik düğünün 40 dakikası takı töreniyle geçti, gelin ve damada 1 milyon liralık takı takıldı Pişkin katil altınlarını çalıp öldürdüğü kadının cenazesine katılmış! Ağlayarak başsağlığı dilemiş Cepheyi Ermenistan'a dar eden Azerbaycan ordusunun kilit noktası olan üç general dikkat çekti Büyük zafer için tarih verildi: Azerbaycan 10-15 gün sonra toprak bütünlüğünü sağlayacak Nusret'in mekanının önündeki kuyrukla ilgili bomba iddia: Kişi başı 3 bin lira ödeniyor Adana'da polislerin dezenfektan sorduğu taksici, tıraş losyonu gösterdi Şarkıcı Berkay, maske takmayarak koronavirüse meydan okudu