Afyonkarahisar'daki Patlama - Son Dakika

Afyonkarahisar'daki Patlama

07.09.2012 12:00
Afyonkarahisar'daki Patlama, System.String[]

Afyonkarahisar'da mühimmat deposunda meydana gelen patlamada şehit olan askerlerden Mehmet Emre Özer (25), okul arkadaşlarını yasa boğdu.

Afyonkarahisar'da mühimmat deposunda meydana gelen patlamada şehit olan askerlerden Mehmet Emre Özer (25), okul arkadaşlarını yasa boğdu.

Sunguroğlu Lisesi Mezunlar Derneği (SUNDER) Başkanı Önder Öztütüncü, yaptığı yazılı açıklamada, Mehmet Emre Özer'i Afyonkarahisar'da meydana gelen patlamada şehit verdiklerini anımsatarak, şunları kaydetti:

"Hayatının baharında onlarca vatan evladımız ile birlikte SUNDER'li gencecik bir kardeşimizi de şehit verdik. 2005 dönemi Sunguroğlu Lisesi mezunu Mehmet Emre Özer dağıtım iznine geldiğinde derneğimizde bir program düzenleyip bir kaç gün önce usta birliğine katılmak üzere Afyon'a uğurladık. Bugün böyle acı bir haber almak bizleri tarifi mümkün olmayan acılar içerisinde bıraktı. Bu ateş tüm Türkiye'yi yaktığı gibi bizi de yaktı. Artık yağız yiğitlerimizi her ne sebepten olursa olsun şehit vermek istemiyoruz."

Muhabir: Orhan Çiçek/ Zeynep Yücetaş

Yayıncı: İsmail Fidan - GAZİANTEP

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Afyonkarahisar'daki Patlama - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Charlie Hebdo'nun skandal karikatürüne Türkiye'den tepki yağıyor: Şiddetle kınıyoruz Charlie Hebdo'dan yine çirkin provokasyon! Erdoğan üzerinden Peygamberimizi ve İslam'ı hedef aldılar Trump'tan Dağlık Karabağ çıkışı: Ateşkesin bozulduğunu görmek hayal kırıklığı Salgın nedeniyle Sakarya'daki tüm hastanelerde acil olmayan ameliyatlar durduruldu Ünlü model Emily Ratajkowski çırılçıplak hamilelik pozu verdi Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar Azerbaycan milletvekili Paşayeva'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına destek: Fransız mallarının boykotuna başlıyoruz