Afyonkarahisar'daki Patlama - Son Dakika

Afyonkarahisar'daki Patlama

07.09.2012 13:40
Afyonkarahisar'daki Patlama, System.String[]

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Afyonkarahisar'daki patlamayla ilgili başsağlığı mesajı yayımladı.

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Afyonkarahisar'daki patlamayla ilgili başsağlığı mesajı yayımladı.

Akdemir, mesajında, patlama sonucu 25 askerin şehit olduğunu, 4 askerin de yaralandığını üzüntüyle öğrendiklerini belirtti.

Türk milletinin acısının büyük olduğunu ifade eden Akdemir, şunları kaydetti:

" Beytüşşebap'ta, Şemdinli'de ve Gaziantep'te düzenlenen saldırılar sonucunda verdiğimiz şehitlerin ardından gelen bu acı haber, yüreğimizi dağlamıştır. Acımız daha kapanmadan, maalesef ki Afyonkarahisar'da cephanelikte çıkan patlama sonucu 25 vatan evladımız şehit düştü. Aralarından ikisinin Zonguldaklı olması bizi daha da üzmüştür. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifa, Türk milletine başsağlığı diliyorum."

Muhabir: Ferdi Akıllı

Yayıncı: Nurhan Çorlu - ZONGULDAK

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Afyonkarahisar'daki Patlama - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Koronavirüse yakalanan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek 1,5 ay sonra yemek yiyebildi Son Dakika! Grip aşısı olabileceklerin listesi e-Nabız'a yüklendi "Gençlik aşısı" adı altında cildine işlem yapılan genç kadının hayatı karardı Cüzdanını parkta düşüren şahıs, masada bıraktığı çöpleri toplayınca kimliğini geri alabildi Sakarya'da yaşayan Türkmen genç, Instagram'ın açığını bulunca 10 bin dolar ödül kazandı 20 yaşındaki Aleyna Tilki, ilk kez sigara içerken görüntülendi 2 kez vurulan, cezaevinden firar eden "namlı dolandırıcı" yakayı ele verdi Ford ve Volkswagen tercihini Türkiye'den yana kullandı: Kocaeli'ye 800 milyon euroluk yatırım yapacaklar