Afyonkarahisar'daki Patlama - Son Dakika

Afyonkarahisar'daki Patlama

07.09.2012 14:20
Afyonkarahisar'daki Patlama, System.String[]

Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Afyonkarahisar'daki patlamada şehit olan askerler için başsağlığı mesajı yayımladı.

Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Afyonkarahisar'daki patlamada şehit olan askerler için başsağlığı mesajı yayımladı.

Posbıyık, mesajında, Afyonkarahisar'da askeri mühimmat deposunda meydana gelen patlama sonucu 25 askerin şehit olduğunu, 4 askerin de yaralandığını üzüntüyle öğrendiklerini belirtti.

Şehit askerlere Allah'tan rahmet, ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri'ne ve Türk ulusuna başsağlığı dileyen Posbıyık, şunları kaydetti:

"Terörün ortadan kaldırılması yönünde, üzerlerinde görev ve sorumluluk olanların, artık hiç zaman kaybetmeden tam manasıyla etkili çözümler getirmelidir. Annelerin gözyaşlarını ve babaların feryatlarını dindirme zamanı gelmiştir. Türk milletinin sabrı kalmamıştır. Şehitlerimize Allah'tan rahmet dilerken, yaralanan askerlerimize acil şifalar diliyorum. Aziz milletimizin başı sağ olsun."

Muhabir: Mustafa Kemal Bektaş/ Ferdi Akıllı

Yayıncı: Nurhan Çorlu - ZONGULDAK

Afyonkarahisar'daki Patlama
Afyonkarahisar'daki Patlama

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Afyonkarahisar'daki Patlama - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Erdoğan'dan kendisiyle ilgili skandal paylaşım yapan Hollandalı siyasetçiye tepki: Milletvekili müsveddesi, haddini bil Karantinada olması gereken kişilerin başkalarının HES koduyla İBB tesislerinde futbol oynadığı ortaya çıktı İzmir'de koronavirüs vaka sayısı son 10 günde ikiye katlandı Son Dakika! Cumhurbaşkanlığından Hollandalı siyasetçi Wilders'ın skandal paylaşımına tepki: Sistematik zorbalık bir ifade özgürlüğü meselesi değildir Daha büyük bir acı yok! Otomobilin arkasında duran oğlunu fark etmeyerek 25 metre sürükledi Genç adama mesajlı taciz: Yemeği getiren kuryeden gelen "Gey misin?" sorusuyla neye uğradığını şaşırdı Samsung'un Yönetim Kurulu Başkanı Lee, 78 yaşında hayatını kaybetti Kardeşi tarafından öldürülen Melek'in son görüntüleri ortaya çıktı! Babasına yazdığı not ise yürek dağladı