Afyonkarahisar'daki Patlama - Son Dakika

Afyonkarahisar'daki Patlama

08.09.2012 10:20
Afyonkarahisar'daki Patlama, System.String[]

Afyonkarahisar'da patlamanın meydana geldiği bölgeye, arama kurtarma timlerinin yanı sıra olay yeri inceleme ekipleri ile ağır iş makineleri giriş yaptı.

Afyonkarahisar'da mühimmat deposundaki patlamanın meydana geldiği bölgeye, sabahın erken saatlerinden itibaren arama kurtarma timlerinin yanı sıra olay yeri inceleme ekipleri ile ağır iş makineleri giriş yaptı.

Patlamanın yaşandığı Şehit Uzman Çavuş Mete Saraç Kışlası'nda, havanın aydınlamasıyla birlikte hareketlilik başladı. İlk olarak jandarmaya bağlı 3 arama kurtarma timi ile olay yeri inceleme ekipleri, daha sonra 2 ağır iş makinesi kışlaya giriş yaparak patlama bölgesine götürüldü.

Öte yandan Emniyet teşkilatına bağlı çok sayıda olay yeri inceleme ekibi de kışla dışındaki bölgede çalışmalarını sürdürüyor.

Patlamanın etkisiyle çevreye savrulan mühimmatla ilgili vatandaşların uyarılması ve arama çalışmalarına da başlanırken, bulunan mühimmatların çevresi kırmızı şeritler güvenlik çemberine alındı.

Bu arada kışa önünde askerlerin oluşturduğu barikat kaldırılırken, girişinde de 2 ambulans hazır bekletildi.

Yetkililer, geniş bir alana yayılan mühimmatın yerlerinin tespit edilmesi ve toplanması çalışmalarının bir haftayı aşacağının tahmin edildiğini bildirdi.

Muhabir: Serdar Yılmaz

Yayıncı: Mürsel Çetin - AFYONKARAHİSAR

Afyonkarahisar'daki Patlama

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Afyonkarahisar'daki Patlama - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Azerbaycan'dan asker talebi gelirse Türkiye tereddüt etmez İngiliz taraftarlar, cinsel ilişki sırasında David Beckham'ı düşünüyor Masumlar Apartmanı'nın "Han"ı Birkan Sokullu'nun eski eşinin ünlü oyuncu olduğu ortaya çıktı Oxford'un koronavirüse karşı geliştirdiği aşıyı gönüllü olarak deneyen hasta hayatını kaybetti Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi Son Dakika: Türkiye'de 21 Ekim günü koronavirüs kaynaklı 68 can kaybı, 2013 yeni hasta tespit edildi ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları Washington'a gidiyor Ünlü YouTuber canlı yayında bir kadını darbetti! Sosyal medya ayağa kalktı