Son Dakika Haberleri: Afyonkarahisar'dan Kısa Kısa

Afyonkarahisar'dan Kısa Kısa

7 ay önce

AK Parti Dinar İlçe Başkanı İdris Er, yönetim kurulu üyeleri ile Dinar ilçesine yeni atanan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş'ı makamında ziyaret etti.

Afyonkarahisar'dan Kısa Kısa, System.String[]
AK Parti Dinar İlçe Başkanı İdris Er, yönetim kurulu üyeleri ile Dinar ilçesine yeni atanan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş'ı makamında ziyaret etti.

Sandıklı Öğretmenevi Müdürü iken Dinar'a İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Ufuk Taşbaş'a yeni görevinde başarılar dileyen AK Parti heyeti, eğitim ve öğretim adına ne yapılması gerekiyorsa hazır olduklarını belirtti.

AK Parti Dinar İlçe Başkanı İdris Er, burada yaptığı konuşmada, geleceğin teminatı gençlerin en iyi şekilde yetişmeleri, ülkeye, vatana, millete, anne ve babalarına faydalı bireyler olmaları için herkesin elini taşın altına koymaları gerektiğini söyledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Taşbaş ise her türlü fedakarlığı yaparak gece gündüz çalışacaklarını belirtti.

Sandıklı'da jeotermal ısınma sezonu başladı

Sandıklı ilçesinde jeotermal ısınma sezonu, yapılan dualar ve yeni abonelere verilen sıcak su ile başladı.

İlçede kışın yeni aboneler ile birlikte 16 bin aboneden 30 bin konutun ısıtmasının sağlandığı jeotermal ısıtma sistemine bu yıl Yunusemre ve Şirinevler Mahallesi'nin bir bölümü de eklendi. 450 yeni aboneyle bu yıl ilk kez jeotermal suyla ısınacak Yunusemre Mahallesi sakinlerine verilecek sıcak suyun vanası dualarla açıldı.

Programa Sandıklı İlçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop, Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, belediye birim müdürleri ve Yunusemre Mahallesi sakinleri katıldı.

İki yıl önce mahalleye sıcak su verme çalışmalarının başladığını ve 15 milyon lira gibi bir rakamla bunun sağlandığını belirten Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, "Sanjet ısıtma sisteminin Yunusemre Mahallemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Canab-ı Allah hayırlı, mutlu, huzurlu, sağlıklı günlerde kullanmayı nasibeylesin. Yunusemre Mahallemize ne kadar hizmet etsek azdır." dedi.

Daha sonra yapılan dualar ve helva ikramıyla program, sona erdi.
Haber Yayın Tarihi : 12.10.2018 01:06 Kaynak: AAEkrem İmamoğlu, Erdoğan'ın Twitter Paylaşımlarını Beğendi İmamoğlu, İBB Çalışanlarına Seslendi: Maaşı Alıp Hizmet Etmeyen Varsa İstifa Etsin Ortalığı Karıştıracak İddia: Tuba Babuna Kaçırıldı!