Afyonkarahisar'dan Kısa Kısa - Son Dakika

Afyonkarahisar'dan Kısa Kısa

3 yıl önce

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak ve beraberindekiler, Dinar ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Afyonkarahisar'dan Kısa Kısa, System.String[]

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak ve beraberindekiler, Dinar ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulundu.


Parsak ve beraberinde MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Karagöz ile MHP Dinar İlçe Başkanı Mustafa Karahan, ilk olarak Kaymakam Mustafa Şahin'i ziyaret etti.


Ziyarette, Parsak, Kaymakam Şahin'le ilçenin sorunlarını görüştü.


Daha sonra Parsak ve beraberindekiler, esnafı ziyaret etti.


Dinar Muhtarlar Derneği Başkanlığı ve ilçede faaliyetlerine devam eden şehit aileleri ve gazi derneklerini de ziyaret eden Parsak, ziyaret sebeplerinin ilçenin ve bölgenin sorunları hakkında istişareler yapmak olduğunu belirterek, bu sebeple ki Afyonkarahisar'ın bütün ilçelerine gideceğini kaydetti.


Sandıklı Uygulamalı Bilimler Yüksekokulunda öğrenci alımına başlandı


Sandıklı ilçesinde yapımı tamamlanan 4 yıllık Uygulamalı Bilimler Yüksekokulunda bu yıl öğrenci alımına başlandığı bildirildi.


Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Sandıklı Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Bakanlar Kurulu kararıyla kuruldu. Okul, 2017-2018 akademik yılında sosyal hizmetler bölümüyle 4 yıllık lisans eğitimi yapan bir yüksekokul olarak eğitim-öğretim hayatına girecek.


İlçede yapımı tamamlanarak öğrenci alımına bu yıl başlanan Sandıklı Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulunda ilk etapta 40 öğrenciyle eğitim-öğretim verilecek.

Haber Yayın Tarihi: 16.08.2017 12:21 Kaynak: AASon Dakika

Libyalı komutandan Türkiye'ye küstah tehdit: Gemilerini batıracağım
Kahramanmaraşlı esnaf 50 lirayı, 50 bin liraya satışa çıkardı Kanser sebebiyle ölen hastane çalışanı kadının cenazesi 8 yıl sonra toprağa verildi